YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan Davutoğlu: Yarın demokrasi şöleni yapacağız
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu, partisinin Ankara mitinginde konuştu. Davutoğlu, "Bugün arife, yarın demokrasi bayramını kutluyacağız.Yarın akşam balkondan tekrar bir demokrasi şöleni yapacağız" dedi.
Başbakan Davutoğlu: Yarın demokrasi şöleni yapacağız
31 Ekim 2015 / 15:01 Güncelleme: 31 Ekim 2015 / 16:37

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu, partisinin Ankara mitinginde konuştu.

Davutoğlu; MHP'li ve HDP'li seçmene çağrıda bulundu. Ülkede istikrar için 2 partinin seçmeninden oy isteyen Davutoğlu; "Yarın akşam balkondan tekrar bir demokrasi şöleni yapacağız" dedi.

İşte Davutoğlu'nun açıklamalarından satır başları;

Merak etmeyin Ankara bizi güneşle karşılar dedim. Ankara'dan yeni Türkiye güneşi doğuyor. Buradan istiklal yolcularına selam olsun. Son mitingle mührü Ankara'dan vuruyoruz. Yarın mühür vurmaya hazır mısınız?

Bütün Ankaralılara muhabbetlerimi sunuyorum. Türkiye siyasetinin nabzı burada atıyor. Burada 81 vilayetimizin yüreği var. Selam olsun Ankara'ya. Zaten Ankara ilk günden beri bizimle beraber oldu. 

Yarın demokrasi şöleni yağacağız

Biz Ankara'nın taşı ile toprağı ile gurur duyuyoruz. Ankara bugün arife, yarın demokrasi bayramını kutluyoruz. Yarın akşam balkondan tekrar bir demokrasi şöleni yapacağız. 

Bir tarafta milletin verdiği görevden kaçanlar var bir tarafta milletin verdiği görevi baş tacı yapanlar var. Bir tarafta teröre sırtını dayayanlar var. Bir tarafta terörle mücadele etmek için gece gündüz uyumayanlar var.

MHP'li ve CHP'li seçmene çağrı

Hangi partiye oy verirseniz verin, birbirinizi kucaklayın. Hep beraber, Türkiye'yi daha güçlü bir demokrasiye götürelim. 7 Haziran'da bu son mitingimiz olduğu için, 7 Haziran'da MHP'ye oy vermiş kardeşlerimize de çağrıda bulunmak istiyorum. Lütfen o zamandan bu yana neler yaşandığına bir kez daha bakın. Sizlerden, kararınızı gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum. Vatansever kardeşlerime sesleniyorum, bir daha düşünün.  

HDP'ye oy veren kardeşlerimize seslenmek istiyorum: Bunlar Türkiye partisi olamadılar. Terörle beraber yürüdüler. 

"Kader seçimi"

Bütün vatandaşlarımıza sesleniyorum, onurlu bir şekilde sandıklara gidin. Türkiye'nin kader seçimine yardımcı olun.

Ayrıntılar gelecek...

ne alaka
 // Ferruh
ne meraklisiniz fetva vermeye teshisi koyup adami cehenneme gondermeye ... batilmis . 3 bayram mi ilan ediyor iyibir dinle bakalim...
31 Ekim 2015 16:39
 // islam
Müslüman ın bayram ı 2 tanedir. Diğerleri batıl dır oda ateş te diiir....
31 Ekim 2015 15:58
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler