YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan Davutoğlu Sivas'ta konuştu
Başbakan Davutoğlu Sivas'ta konuştu
25 Nisan 2015 18:03
Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu Sivas'ta halka hitap etti.

Başbakan Davutouğlu'nun konuşmasından satırbaşları;

- Sivas AK Parti davasına hep sahip çıktı. 7 Haziran'da sahip çıkacak. Sivas Kongresi'nde kongreyi oluşturanlar, "Kuva-i Milliye'yi amil (etken) ve İrade-i Milliye'yi (milli irade) hakim kılmak esastır" dediler.
- Birileri Doğu'ya, birileri Karadeniz'e gidemiyor. Bazılarının aksine Türkiye'nin her köşesine gidebilecek tek parti AK Parti'dir. Biz Kuva-yi Milliye partisiyiz.

Yiğido Başbakan arkanızda

- Yiğidolarla yürüyen Başkanım. Yiğidolara o kadar güveniyorum ki. Özel kalemim, koruma müdürüm Sivaslı Yiğidodur. Canımızı da malımızı da Yiğidolara emanet ettik. Yiğido Başbakan her zaman arkanızda olacak. Verdiğimiz her sözü tutacağız.

- Biz dün Çanakkale'de barış için toplandık. Onlar belli başkentlerde toplanıp Türkiye için kumpas kuruyorlar. Büyük oyun kuranlara büyük tuzak kuranlara Sivas izin verecek mi? AK Parti'yi durdurabilecekler mi? (Hayır sesleri yükseliyor)

- 2013'te Gezi provokasyonuna imza attılar. 17-25 Aralık'ta Paralel çeteyi devreye soktular. Erzurum'da çok güzel bir afiş asmışlar. "Paralel, dikey fark etmez, Dadaş ihaneti affetmez". Hep ihanet içinde oldular. 

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler