YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan Davutoğlu oyunu kullandı
Başbakan Ahmet Davutoğlu oyunu Konya'da, Şükrü Doruk Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde 2248 no'lu sandıkta kullandı. Davutoğlu akşam yine Ankara'ya dönecek.
Başbakan Davutoğlu oyunu kullandı
01 Kasım 2015 / 14:05 Güncelleme: 01 Kasım 2015 / 14:21

Başbakan Davutoğlu, "Bugün bir kez daha vatandaşlık görevimizi yapmak üzere sandık başına gidiyoruz. Milletimiz ve insanlık için hayırlı olmasını diliyorum. Türkiye Cumhuriyetii Devleti artık demokrasi ve kalkınmayı aynı anda gerçekleştiren önder ülkelerden biridir. 100. yıla giderken bu çabalarını kararlılıkla sürdürecektir. Sandıkların kapanmasına daha saatler var. Bütün vatandaşlarımızı sandıklara gitmeye davet ediyorum. Sandık başında birbirimizi tebrik etmeye, karşılıklı iyi niyetimizi göstermeye davet ediyorum. Şu ana kadar bize intikal eden herhangi bir sorun olmadı. 7 Haziran sonrasında ilk defa bu kadar kısa sürede sandığa gidiyoruz. Seçim güvenliği konusunda çok değişik spekülasyonlar yapanlar olabilir. Türkiye'nin her yerinde her türlü tedbir alınmıştır. Bu konuda vatandaşlarımızın emniyet birimlerimize güvenmesini istiyorum. Özellikle doğu ve güneydoğu bölgelerinde vatandaşlarımız kendi iradelerine sahip çıkacaklardır. Neticenin tekrar ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum. Demokrasimize sahip çıkmak hepimizin görevidir. Her halükarda demokrasi içinde sandıklara gidiyor olmamızın büyük bir kazanım olduğunu belirtmek isitiyorum. Tekrar hayırlı olsun diyorum.

"NETİCE NE OLURSA OLSUN BALKON KONUŞMASI YAPACAĞIM"

Balkon konuşması Sayın Cumhurbaşkanımızın Başbakanlığından bu yana gelen güzel bir gelenek. Ben de netice ne olursa olsun halkımızla paylaşmak üzere balkon konuşması yapacağım. Zaten 7 Haziran'da yapmıştık şimdi de yapacağız inşallah." ifadelerini kullandı.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler