YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan Davutoğlu masasındaki son anket sonucunu açıkladı!
Başbakan Ahmet Davutoğlu canlı yayında AK Parti'nin son oy oranını açıkladı. Davutoğlu "AK Parti şu anda yüzde 45-46 yükseliş bandında" dedi.
Başbakan Davutoğlu masasındaki son anket sonucunu açıkladı!
16 Ekim 2015 / 00:37 Güncelleme: 16 Ekim 2015 / 01:12

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye’de son yaşanan terör olaylarının ana hedefinin 1 Kasım seçimlerinin sonucunu belirlemek ve ülkeyi belirsizliğe sürüklemek olduğunu söyledi.

“YÜZDE 44-45-46’YI İŞARET EDEN ANKETLER VAR”

Cumartesi gününden bu yana bir anket çalışması yaptırmadığını ve üzerinde durmadığını, “Bu bombalama anketleri nasıl etkiledi?” gibi bir sorunun objektif bir soru olmadığını belirten Davutoğlu, “Bu bombaların acısı tazeyken anketti, kampanyaydı bunları düşünmedik. Bundan sonra önümüzdeki dönemde kendi seçim gündemimize dönmemiz lazım. Bombalamadan önce yaptırdığımız anketlerde AK Parti bir yükselme trendinde, yüzde 44-45-46’yı işaret eden anketler var. CHP hafif bir yükselme, MHP’de düşüş, HDP’de daha az olmak kaydıyla bir düşüş var. Ama seçimin son gününe kadar bu trendler değişir. Bu trendler size deniz feneri gibi işaret verir de nihayet güzergahı yönetecek olan siyasi liderlerdir. Biz bu güzergahın ülkemizin menfaatine, düzenine, siyasi istikrarına ve halkın mutluluğuna yönelecek şekilde olması için çaba sarf edeceğiz” diye konuştu.

 // elif
Insqllahh hocam Almanya bi emrinle arkanda sizi iktidara getirecegiz 1000 oyumda olsa akpartiye Rabbim sizlere güc kuvvet versin rabbbimmmm sizi basimizdan eksik etmesinnnn...
21 Ekim 2015 12:39
1
 // 1
İnşallah Rabbim yüzde 70e lere çıkarır bu oranı. .....
16 Ekim 2015 06:08
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler