YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan Davutoğlu konuşurken hüngür hüngür ağladı!
Başbakan Davutoğlu konuşurken hüngür hüngür ağladı!
05 Mayıs 2016 15:58
Başbakan Davutoğlu’nun konuşması sırasında kameralar sürekli ağlayan bir partiliyi ekranlara getirdi. Davutoğlu’nun danışmanı olan Kerim Özkul, ağladığı görüntülerle Türkiye’nin gündemine oturdu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la dün akşam yaptığı toplantının ardından bu sabah parti MYK’sını toplayanve ardından kameralar karşısına geçen Başbakan Ahmet Davutoğlu, uzun ve duygusal bir konuşma yaptı.

Davutoğlu konuşmasında özetle 22 Mayıs’ta olağanüstü kongreyi toplayacağını, aday olmayı düşünmediğini söyledi.

Parti için çalışmaya devam edeceğini ve kendisi üzerinden fitne çıkarmaya çalışanlara da izin vermeyeceğini de belirten Davutoğlu, ‘Cumhurbaşkanımızın onuru benim onurumdur’ diyerek de fitne beklentisi içinde olanlara cevap verdi

DAVUTOĞLU KONUŞURKEN SÜREKLİ AĞLAYAN KİŞİ KİM?

Başbakan Davutoğlu konuşmasını yaparken kalabalık salondaki bir kişi özellikle dikkat çekti. Kameraların sık sık çevrildiği bu kişinin konuşma boyunca ağladığı görüldü.

Sosyal medyada da o kişinin kimliği merak edildi.

Toplantıda ağlayan kişi, aslında Konyalı seçmenlerin yakından tanıdığı bir isim olan Kerim Özkul. 22 ve 23. Dönemlerde Konya milletvekilliği de yapan Özkul, Başbakan Davutoğlu’un da akrabası.

Kerim Özkul son olarak geçtiğimiz Şubat ayında Mücahit Arslan, Ak Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Ak Parti Ankara Milletvekili Ertan Aydın ve Zeynep Karahan Uslu ile birlikte Başbakan Davutoğlu tarafından danışman olarak atanmıştı.

KERİM ÖZKUL KİMDİR

Kerim Özkul, 18 Mayıs 1959'da Konya'da doğdu. Babasının adı Fahrettin, annesinin adı Hacer'dir.

Hukukçu ve İş Adamı; Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi.

Serbest avukatlık yaptı. Özel aile şirketinde yönetim kurulu başkanlığı görevini üstlendi. Konya Sanayi Odası Meclis Başkanlığı görevinde bulundu.

22 ve 23. Dönemde Konya Milletvekili seçildi.

Orta düzeyde İngilizce bilen Özkul, evli ve 4 çocuk babasıdır.

başından yanlıştı bilenler sesini duyuramadı
 // süleyman örnekci
başından yanlış verilmiş bir karardı bereket çabuk uyandılar neden yanlış oldugunu yaşayıp görmek lazımmış gördük gördüler şimdi aynı hataya düşmemek için binali yıldırımdan başkasını hiç düşünmesinler damat filan sakın asla olmamalıdır numan kurtulmuşta olabilir gerisi asla...
05 Mayıs 2016 Perşembe 22:00
 // Mustafa Avcı
Ak parti Davutoğlu ile yola devam edemez diyen "FİTNE"cilerin gözü aydın!...
05 Mayıs 2016 16:35
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler