YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan Davutoğlu: Fötr siyasetinden noter siyasetine geçtiler
Başbakan Ahmet Davutoğlu partisinni Artvin mitinginde konuştu. Kılıçdaroğlu'nun Suriyeliler ile ilgili seçim vaadini eleştiren Başbakan Ahmet Davutoğlu muhalefet için "Fötr siyasetinden noter siyasetine geçtiler" yorumunda bulundu.
Başbakan Davutoğlu: Fötr siyasetinden noter siyasetine geçtiler
28 Nisan 2015 / 14:57 Güncelleme: 28 Nisan 2015 / 15:29

Başbakan Ahmet DAvutoğlu "Artvin halkının her zaman yanında olacağız. Bizim iin Artvin bir turizm ve enerji şehridir. Ama her şeyden önce gönül şehridir. " dedi.

İşte Davutoğlu'nun konuşmasından satır başları:

- Bırakın soykırım iddialarını gelin tanış olalım. Biz mazlumlara bağrımızı açtık, açmaya da devam edeceğiz.

- En yakın zamanda Artvin'e organize sanayi bölgesi kuracağız. Devlet hastanesi olmayan bir ilçe kalmayacak. Artvin turizmin merkezi olacak.

- Kılıçdaroğlu diyor ki Bayırbucak'tan gelenleri Suriye'ye göndereceğiz. Bize sığınan kardeşlerimizi katil Esed'e teslim etmek bize yakışır mı? Biz mazlumlara bağrımızı açtık ve açmaya devam ediyoruz.

- Biz 330 milletvekili çıkartırız. Kılıçdaroğlu 100'ü bulabilir mi? Fötr siyasetinden noter siyasetine geçtiler

- Can kurtaran Tüneli bu yıl bitiyor. Artvin'e Doğalgaz getirmek benim boynumun borcudur. Rize Artvin bölgesel havalimanını yapacağız.

- İki adayımız İsrafil Kışla ve Vedat Kibar' el ele bir kardeş gibi Ankara'ya göndermeye var mısın? Kardeşleri ayırmayın. 2-0 şimdiden müjdeliyoruz.

 

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler