YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan Davutoğlu CHP'nin kalesinden seslendi
Başbakan Ahmet Davutoğlu İzmir'de halka hitap etti.
Başbakan Davutoğlu CHP'nin kalesinden seslendi
24 Mayıs 2015 / 18:03 Güncelleme: 24 Mayıs 2015 / 18:42

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşmasının satır başları,

- Bizi IMF'ye muhtaç edenler, milliyetçilik yapabilir mi? IMF'ye borcu kim ödedi? Herhangi bir uluslararası bir kuruma borcumuz var mı? Şimdi kendi tankımızı kendi piyade tüfeğimizi yapıyoruz.

- Başbakanlık Ofisi ile inşallah Türk siyasetine İzmir'den yön vermeye hazır mısınız? İzmir artık sıradan bir Ege şehri değil, Ankara ve İstanbul'dan sonra Başbakanlığa ev sahipliği yapacak üçüncü şehir.

1-934.jpg

- Burada bütün İzmirlilere söz veriyorum. Bu ofis gece gündüz İzmirlilerin emrinde olacak. Başbakanlığın bütün birimleri burada temsil edilerek bir hizmet büroksisi bir hizmet alanı oluşacak.

- Biz projelerimizle Türkiye'nin itibarını yükseltiyoruz. Konak Meydanı'ndan sesleniyorum Biz Osmanlı'nın çocuklarıyız. Aslını unutanlar Türkiye'yi geleceğe taşıyamazlar.

- Cumhuriyetçi olmak için önce cumhurla buluşacaksın. Cumhuriyetçi olduğunu iddia eden Kılıçdaroğlu'na soruyorum madem Cumhuriyetçisin 33 ilde milletvekili yoktu.Cumhuriyetçi olmak için milletle buluşmak gerekiyor. 

- 28 Şubat'ta türk kadınları başı açık başörtülü diye ayrılırken MHP neredeydi? Türk kadınların hepsinin onuru bizim onurumuzdur. Türk kadınının onurunu hiç bir zaman çiğnetmeyeceğiz. 

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler