YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan Davutoğlu Ankara Valiliğinde brifing alıyor
Başbakan Davutoğlu Ankara Valiliğinde brifing alıyor
20 Şubat 2016 15:36
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ankara Valiliğinde il brifingi alıyor. Brifinge, Başbakan Yardımcıları Kurtulmuş ve Türkeş, Adalet Bakanı Bozdağ, İçişleri Bakanı Ala da katılıyor.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ankara Valiliğinde il brifingi alıyor.

Ankara Valiliği girişinde, Vali Mehmet Kılıçlar tarafından karşılanan Davutoğlu, tören kıtasını selamladı.

Ankara ile ilgili geniş bir değerlendirmenin yapılacağı brifinde, geçtiğimiz hafta içinde meydana gelen terör saldırısının da kapsamlı şekilde ele alınacağı öğrenildi.

Brifinge, Başbakan Yardımcıları Numan Kurtulmuş ve Tuğrul Türkeş, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, İçişleri Bakanı Efkan Ala, Başbakan Başdanışmanı ve İstanbul Milletvekili Ali Sarıkaya, Ankara Milletvekilleri Ali İhsan Arslan ve Ertan Aydın, MİT Müsteşarı Hakan Fidan, Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz, Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar, Ankara Garnizon Komutanı Korgeneral Metin Gürak, Vali Yardımcısı Kemal Karadağ, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara Merkez Komutanı Tuğgeneral Nevzat Büyükceran, Ankara Jandarma Bölge Komutan Vekili Tuğgeneral Mehmet Artar, Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Harun Kodalak ve ilgili bürokratlar katılıyor.

sağa bakarken ...
 // Ömer
Ülke yöneticileri (yani karar vericiler) zor bir süreçten ülke yararına nasıl bir sonuç alınabilir gayreti içerisinde iken yerel yönetici ve bürokratların ülke menfaatlerinden çok kişisel servet edinme peşinde koşarak ülke insanının vergileri ile karunlaşma peşinde olduklarını göz ardı etmemeleri lazım. yoksa kısa bir süre içerisinde 15- 25 aralık gibi kurgusal rezaletler ile karşılaşırlar ki bu kez daha da güçlü bir algı ile halkı başkaldırıya tahrik edecekler. dikkat ...
20 Şubat 2016 Cumartesi 17:14
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler