YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan Binali Yıldırım'dan ilk açıklama
Başbakan Binali Yıldırım'dan ilk açıklama
07 Haziran 2016 15:40
Başbakan Binali Yıldırım İstanbul Vezneciler'de 7 polisin şehit olduğu 4 sivilin hayatını kaybettiği bombalı saldırıyla ilgili konuştu.

Başbakan Binali Yıldırım Vezneciler'deki terör saldırısına ilişkin yaptığı yazılı açıklamada, "Bugün sabah saatlerinde İstanbul Veznecilerde Çevik Kuvvet Polis Ekiplerimize yönelik yapılan bombalı araç saldırısı terörün aşağılık yüzünü bir kez daha göstermiştir.

Saldırıda şehit olan 7 polisimize ve 4 vatandaşımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına ve aziz milletimize başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyorum. Mübarek Ramazan'ın ilk günlerinde masum vatandaşlarımızı öldürmeyi hedefleyen terör örgütleri, insanlığa ve bütün insani değerlere düşman olduklarını bu saldırıyla bir kez daha göstermişlerdir.

Ne olursa olsun Türkiye Cumhuriyeti Devleti terörle mücadele hedefinden asla ve asla taviz vermeyecektir. Güvenlik ve adli birimlerimiz, büyük bir dikkat ve titizlikle iz sürerek bu alçak saldırıyı gerçekleştirenleri ve onları azmettirenleri mutlaka ortaya çıkartacaktır.Milletimizin başı sağolsun" ifadelerini kullandı.  

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler