YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan 6 çocuk talebinde bulundu
Başbakan 6 çocuk talebinde bulundu
17 Şubat 2013 18:39
Başbakan Recep Tayip Erdoğan Mova alışveriş merkezinde yapılan düğüne katıldı.

İş Adamı Süleyman Akdağ’ın oğlu Selman Akdağ’ın düğününe katılan başbakan ve beraberinde ki heyette bulunan Fatma şahin, Beşir Atalay, içişleri bakanı Muammer güler ve çok sayıda davetli katıldı.
 
Gelin ve damatın şahitliğini başbakan Recep Tayip Erdoğan, Fatma Şahin,Muammer Güler ve Beşir Atalay yaptı.
 
Başbakan burada yaptığı konuşmada “benim benim katıldığım evlilik merasimlerinde biliyorsunuz bir tavsiyem var. damadımız 6 kardeş gelin ise 5 kardeş bunun ortalaması beş bucuk yapar yani 6 çocuk yapar biliyorsunuz yıllarca bu ülkede doğum kontrolü diye bir mekanizma çalıştırdılar bu milletin kökünü kazmak için yaptılar. bu oyunu bozacağız. İnançlı ve asimile olan aileler bu konuda çok hassas olacak”dedi.
 
Evlilik cüzdanının verilmesi konusunda bu konuda kadınların daha hassas olduğunu belirterek evlilik cüzdanını geline verdi.    Daha sonra emine Erdoğan gelini tebrik etti. Daha sonra başbakan Erdoğan ve eşi emine Erdoğan gelin ve damatla hatıra fotoğrafı çekti.

İHA

20:07
 // Kenan Akkuş
Sayın Başbakanım;
Velevki ben ailenin 6. çocuğuyum, şimdi beni bir iş de istihdam edermisiniz. 2 milyon işsiz sayısı 12 milyon mu etsin. Ben ailenin ortanca oğlu olarak, bu soruyu kendime bir hak gördüğüm için, elbette sorarım....
17 Şubat 2013 20:07
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler