YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Basacan tekmeyi, atacan yumruğu, alacan oyunu!
Basacan tekmeyi, atacan yumruğu, alacan oyunu!
15 Mayıs 2014 19:00
MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, sosyal paylaşım sitesi twitter ve Facebook'tan Soma ile ilgili ilginç paylaşımlarda bulundu.

MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, sosyal paylaşım sitesi twitter ve Facebook'tan yaptığı paylaşımlarda, maden faciasının ardından dün Soma'ya giden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, markette yakasına yapıştığını iddia eden bir kişiyle konuştuğunu duyurdu.

MHP'nin sosyal medyayı sıkça kullanan milletvekillerinden biri olan ve son olay üzerine profil fotoğrafını da bir madenci fotoğrafı ile değiştiren MHP'li Lütfü Türkkan, saat 15.30 sıralarında Facebook ve twitter adresinde şu paylaşımlarda bulundu:

"Görüntülerde Başbakan'ın hırpaladığı Soma'da maden işçisi olan Taner Kuruca ile konuştum. Markette alışveriş yaparken Başbakan'ın kendisini gösterici zannettini, korumaların müdahalesine maruz kaldığını, aklında tek kalan şeyin; Başbakan'ın kendisinin yakasına yapıştığı an olduğunu söyledi. O kadar kalabalık daldılar ki, hiçbir şey hatırlamıyorum dedi."

"%43 oyla ancak tekme tokat girişirler. Verin % 53'ü bakın nasıl odunla dövülüp, muştayla yumruklanacak, Filistin askısına gerileceksiniz."

"Müşavir tekme ile Başbakan yumruk ile vatandaşları döve döve Soma programını bitirdiler hamdolsun. Soma halkı dört gözle bekleyecek sizleri."

"Vatandaş dediğin nedir ki; Basacan tekmeyi, Atacan yumruğu, alacan oyunu..",

 

DHA

14:05
 // Ahmet
Gerçek milliyetçilerin toplandığı safta ;gelecek var,adalet var,kalkınma var,vatanperverlik,çalışkanlık,yürek,özveri var. Mafyacılık ,kendini beğenmişlik,ve en önemlisi de önemli rezervlere sahip kardeş ülkelerle iyi ilişkiler kurma konusunda zaaf gösterme ve korku yok. Ozan arif ne dedi; 3 yıl başbakan yardımcılığı yaptın bir tek türki cumhuriyete ziyarette bulunmadın,bir tek anlaşma imzalamadın ben seni anladım dedi.....
17 Mayıs 2014 14:05
YAZIKLAR OLSUN
 // DEVLETİNİ SEVEN
bu insanların ciğeri yanmış siz ise bunların üstünden siyaset yapın.yazıklar olsun size ekmek yok burdan.yalla kiş kiş
...
15 Mayıs 2014 Perşembe 20:21
DENEMEK İSTERMİSİN
 // İSMAİL EROĞLU
önümüzde cumhurbaşkanlığı seçimi var denemek istermisin?
milliyetçi bozuntusu, halkınızı bu kadar küçümsedeğiniz sürece
sizde küçük, yavru muhalefet olarak kalacaksınız...
15 Mayıs 2014 Perşembe 19:31
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler