YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Balık Ayhan o partiye katıldı!
Balık Ayhan o partiye katıldı!
26 Ocak 2015 13:45
Daha önce AK Parti'den aday olan fakat seçimlerde aday gösterilmeyen Balık Ayhan lakaplı Roman sanatçı Ayhan Küçükboyacı bu kez başka bir partiden aday...

CHP'den istifa eden milletvekili Ercan Cengiz ile "Balık Ayhan" lakaplı Roman sanatçı Ayhan Küçükboyacı, yapılan törenle Merkez Parti'ye katıldı.

Genel Başkanlığını Abdurrahim Karslı'nın yaptığı Merkez Parti'ye, CHP'den geçtiğimiz günlerde istifa eden milletvekili Ercan Cengiz ile "Balık Ayhan" lakaplı Roman sanatçı Ayhan Küçükboyacı'nın da aralarında bulunduğu çok sayıda kişi katıldı. Balık Ayhan, 2011 yılında AK Parti'den milletvekili aday adayı olmuş fakat seçimlerde aday gösterilmemişti.

Karslı, Beşiktaş'taki Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde düzenlenen partiye katılım töreninde yaptığı konuşmada, "Biz yurt içinde ve yurt dışında milletin namına kimseyle anlaşmadık. Allah da şahit, sizler de şahit olun. Hiç kimseyle milletin namına, zıttına bir anlaşmamız yok. Biz, 'Önce Allah'a, sonra millete güvenerek iktidar olacağız' dedik" diye konuştu.

Karslı, Merkez Parti'nin 7 Temmuz 2014'te kurulduğunu hatırlatarak, "Dilekçemizi verdiğimiz zaman bu siyasi ekip Allah'ın izniyle iktidar olur' demiştim. Türkiye'nin yüzde 70'inden fazla il ve ilçelerde teşkilatlandık" dedi.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler