YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Balbay: Türkiye'ye yeni bir iktidar gerekiyor
Balbay: Türkiye'ye yeni bir iktidar gerekiyor
07 Şubat 2014 17:29
Cumhuriyet Halka Partsi (CHP) İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Karamürsel CHP’nin düzenlediği kahvaltıya katıldı.

Balbay, "Türkiye’ye yeni bir iktidar gerekiyor.Bu iktidar Halk iktidarıdır ve Kemal Kılıçdaroğlu’nu Başbakan CHP’yi de iktidar yapacağız" dedi.

Karamürsel Cumhuriyet Halk Partisi tarafından düzenlenen kahvaltı programına katılan CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, alkışlarla karşılandı.Partililer ile selamlaşan Balbay,salondakileri daha iyi görebilmek için getirilen sehpaya çıktı. Mustafa Balbay, “Ben hapisten çıktığımda, cezaevinin önünde insanlar ile kucaklaştığımda bir daha bunların olmayacağını bir Türkiye için mücadele  edeceğimi söyledim.Bizler içeride kendimizi hiç bir zaman yalnız hissetmedik.

Türkiye bir seçim dönemine girdi. Biz Türkiye’nin daha iyi yönetile bilinmesi için emek vereceğiz. Kişisel yaşadıklarımız birinci planda olmayacak. Cezaevindeyken zaman zaman, içeride kalış süresi uzarken, insan kendisine soruyor özgürlük ne zaman gelir diye. Bunların tümünü kendime sordum. Ve şu cevabı verdim; Balbay senin ne zaman cezaevinden çıkacağın belli değil nasıl çıkacağın önemli. Bizlerin gözyaşları artık zafer gözyaşları olacak. Adelet ve Kalkınma Partisi  bu ülkenin tarihini kaldıramamıştır. Türkiye’ye yeni bir iktidar gerekiyor. Bu iktidar Halk iktidarıdır ve Kemal Kılıçdaroğlu’nu başbakan CHP’yi de iktidar yapacağız. Biz acıyı bal ederiz ama artık acıyı iktidar edeceğiz. Türkiye eğer bugün Irak bataklığına saplanmadıysa bunun en büyük payı CHP’ye aittir. 10 yıl sonra bu iktidar partisinin olup olmayacağı belli değil, ama CHP’nin olacağı kesindir” şeklinde konuştu.

Balbay, konuşmasının ardından CHP Karamürsel Belediye Başkan Adayı Mustafa Asım Uğurlu’yu tebrik ederek yerel seçimlerde Karamürsel’den zafer beklediğini ifade etti.

 

İHA

08:37
 // erdal san
gazeteci kimligimle girdim, gazeteci kimligimle cikdim. diyordun, ee millet vekili yapildin derin abilerin istedigi icin. belliki, onlari eleverecegini biliyorlar ve cikaramiyorsak vekil yaptiralimda bizi ihbar etmesin demisler. yani agzindan ne cikarsa ciksin sen darbecilerin kalem şörüsün. bu tek gercektir. güvenilmez birisin milli iradeye ihanet etmis tescilli işbirlikcisin...
08 Şubat 2014 08:37
17:49
 // Maliki
Vallahi mi ?
Nasıl anladın?
Halk öyle düşünmüyorsa nasıl olacak ?
Süreye deki gibi zorla mı olacak ?
Sen çok mu zekisin yoksa tipin mi öyle ?...
07 Şubat 2014 17:49
17:40
 // FOSİL CHP
Hee, olur... 90 yıllık kokuşmuş Chp gelsin. Fosil kafalılar sizi! Eski tastan, yeni bardak çıkmaz. Bunu üçgen kafanıza sokun....
07 Şubat 2014 17:40
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler