YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bal'a ağır sözler: İçten pazarlıklı bir adamsın
Bal'a ağır sözler: İçten pazarlıklı bir adamsın
12 Kasım 2014 14:32
Hasan Fehmi Kinay, İdris Bal'ın, kendisine oy vererek milletvekili seçilmesini sağlayan Kütahyalı seçmenlere ihanet ettiğini söyledi

TBMM KİT Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kütahya Milletvekili Hasan Fehmi Kinay, bir süre önce Demokratik Gelişim Partisi'ni kuran İdris Bal'ın, kendisine oy vererek milletvekili seçilmesini sağlayan Kütahyalı seçmenlere ihanet ettiğini söyledi. 

İdris Bal'ın milletvekili olarak Kütahya'ya hiç bir hizmetinin olmadığını dile getiren Kinay, "Bir insan bu kadar zavallı duruma düşmemeli. Kendi büyülü dünyasında bizlere tepeden bakıyor. Parti kurunca kendini Başbakan oldum sanıyor herhalde.

Sen AK Parti’nin oylarıyla milletvekili olmuş ama partine ihanet etmiş birisin. İçten pazarlıklı bir adamsın. 'Onlar benim muhatabım olamaz' dediği insanlar bu ülkeye ve ilimize 3 dönemdir hizmet eden kişiler. Evet, biz AK Parti’ye oy veren seçmene sadakatimizi gösteriyor ve kişisel heveslerimize kapılmadan millete hizmet etmeye çalışıyoruz.Evet, biz liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a sevgi ve sadakatle bağlıyız.

İdris Bal, kendisinin muhatap alınması konusunda o kadar istekli ki, yediği fırçalardan bıkmamış. Üzüldüğüm diğer bir konu da, AK Parti’ye destek veren Kütahya bu ihaneti hak etmemişti. Kütahyalılar 'İdris Bal bize hiçbir hizmet etmeden çekti gitti' diyorlar. Seni AK Parti aday göstermemiş olsaydı milletvekili olabilir miydin?" ifadelerini kullandı.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler