YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bakırköy'deki 1 Mayıs kutlamaları sönük geçti
İstanbul'da 1 Mayıs kutlamaları Bakırköy'de yapıldı. Bakırköy'deki Halk Pazarı Meydanı'na katılım az oldu.
Bakırköy'deki 1 Mayıs kutlamaları sönük geçti
01 Mayıs 2016 / 14:44 Güncelleme: 01 Mayıs 2016 / 14:49

Art arta meydana gelen terör olaylarının ardından güvenlik gerekçesiyle Taksim yerine Bakırköy 1 Mayıs kutlama alanı olarak belirlenmişti.

BAKIRKÖY'DEKİ MEYDAN BOŞ KALDI

Bakırköy'de DİSK, KESK, Mimarlar Odası ve birçok sivil toplum örgütünün yanı sıra HDP'nin de desteğine rağmen beklenen kalabalık toplanamadı.

Havadan çekilen görüntülerde, Bakırköy'deki Halk Pazarı Meydanı'nın yaklaşık yarısı doldu, geri kalan bölümleri ise boş kaldı.

İSTANBUL'DA SÖNÜK GEÇTİ

HDP'lilerin 1 Mayıs alanında 'üstümüzü aratmayız' ısrarı yüzünden polisle HDP'liler arasında gerginlik yaşandı, gözaltılar oldu. Gelişen bu olayların dışında İstanbul'daki kutlamaların merkezi olan Bakırköy'deki 1 Mayıs kutlamaları sönük geçti.

Hendekçi Havar
 // Havar Havar
Senin de hendeğin kazılacak muhakkak terörist Figen. Şüphesiz herkes ölümü tadacaktır, hendeğin yok ola, çukurlu faşizmin sonu görülüyor....
01 Mayıs 2016 16:08
ufakmı gel figen
 // muammer bekaroğlu
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
01 Mayıs 2016 Pazar 15:24
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler