YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bakanlar Kurulu toplantısı sona erdi
Bakanlar Kurulu toplantısı sona erdi
22 Temmuz 2015 23:37
Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında Başbakanlık Çankaya Köşkü'nde basına kapalı gerçekleşen Bakanlar Kurulu toplantısı yaklaşık 7 buçuk saat sürdü.

Başbakan Davutoğlu başkanlığında gerçekleştirilen Bakanlar Kurulu'nda, güvenlik güçleri yetkilileri kurul üyelerine, Suriye'deki gelişmeler ve sınır güvenliği konularında bilgi verdi. 

Toplantıya, Bakanlar Kurulu üyelerinin dışında Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hulusi Akar, Jandarma Genel Komutanlığı Kurmay Başkanı Korgeneral İbrahim Yaşar, İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Mükerrem Ünlüer, Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarı Muhammed Dervişoğlu, Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz ve ilgili bürokratlar katıldı.

Güvenlik güçleri yetkilileri, Bakanlar Kurulu üyelerine, Suriye'deki gelişmeler ve sınır güvenliğine ilişkin bilgilendirmede bulundu.

Öte yandan, Başbakan Davutoğlu, toplantı öncesinde Başbakanlık Resmi Konutu'nda Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Başbakanlık Müsteşarı Kemal Madenoğlu, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve bazı bürokratlarla bir araya gelmişti.

Bakanlar Kurulu toplantısı basına kapalı olarak saat 15.50'de başlamıştı.

 

AA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler