YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bakan'dan çok sert açıklama: Başkaldıranın başının...
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, millete ihanet edenlerin yerinin araları olmadığını belirterek, Baş kaldıranın başının alınması lazım" dedi.
Bakan'dan çok sert açıklama: Başkaldıranın başının...
30 Temmuz 2016 / 20:36 Güncelleme: 30 Temmuz 2016 / 20:37

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kocasinan Belediyesi tarafından yaptırılan Ziya Gökalp Kentsel Dönüşüm Konutları Temel Atma Töreni’ne katıldı.

Burada konuşan Bakan Özhaseki, millete ihanet edenlerin yerinin araları olmadığını söyledi. 

BAŞ KALDIRANIN BAŞININ ALINMASI LAZIM

Özhaseki, “Bunlara merhamet olmaz. Senelerce bunlara merhamet edildi. Rahmetlik cennet mekan Abdülhamit Han, ‘Eğer bir grup insan hak arıyorsa hakkını verin. Hak esastır. 

Ancak bir grup başkaldırıyorsa bunların başını alın’ buyuruyor. Evet, baş kaldıranın başının alınması lazım. Mikroba merhamet olmaz. Mikroba merhamet ederseniz, hastaya zulüm edersiniz. 

MİKROBU ÖLDÜRMEK LAZIM

Mikrobu öldürmek lazım. Mikrobu öldürmek lazım ki vücut sıhhat bulsun. İşte yapılan da budur. Eğer araya karışan masum varsa temizlenir. 

Kimsenin canı yanmasın. Cadı avına dönüşmesin” ifadelerini kullandı.

Törene, Bakan Özhaseki’nin yanı sıra, Vali Süleyman Kamçı, AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve vatandaşlar katıldı. 

 

Âyinesi iş'tir kişinin, lâfa bakılmaz
 // Rasim DUMAN
Lâflar güzel, iyi de, hani "icraat"...? Üzerindeki "şüphe bulutlarını" dağıtmak için böyle konuşuyorsun gibime geliyor "hemşehrim". Zaten "cadı avı" felan festek diyerek te, aslında kimlere sahip çıkmaya çalıştığını gayet kolay tahmin edebiliyorum. "Safını seçmekte" çok ağır kaldığın da gözümüzden kaçmadı. Boydaklar'ın "alınmaları" çok mu üzdü seni? Şöyle ağzını doldura doldura, gür bir sesle niye konuşamıyorsun?...
31 Temmuz 2016 Pazar 12:02
paralel in kralına bak
 // paralel
paralel paralelin başını nasıl kessin
kripto...
31 Temmuz 2016 09:42
 // Kaan
Helâl Ozhasekim hemşerim topragim...
30 Temmuz 2016 22:39
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler