YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bakan Yılmaz: Allah'ın izniyle...
Bakan Yılmaz: Allah'ın izniyle...
01 Nisan 2014 21:55
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, AK Parti Bingöl Milletvekili Eşref Taş ve AK Parti İl Başkanı Yusuf Coşkun ile ılıca beldesinde seçim istişare toplantısına katıldı.

Bakan Yılmaz, burada yaptığı konuşmada, seçim öncesi yaptıkları çağrıya tüm Türkiye'nin destek verdiğini söyledi. ''Türkiye'nin bu kader seçimlerinde de Türkiye'ye Bingöl'den apayrı bir ses gitti, apayrı bir destek gitti. Bütün Bingöllülere minnettarız" diyen Yılmaz, şöyle konuştu:

''Türkiye bu güçle bu siyasi istikrarla güven ortamıyla Allah'ın izniyle yoluna devam edecek. Kısa bir süre sonra cumhurbaşkanlığı seçimi yapılacak ve Türkiye adım adım 2023 vizyonuna doğru yoluna devam edecek. Daha güçlü bir ülke olacağız. Kendi içinde daha huzurlu bir ülke olacağız. Daha demokrat bir ülke olacağız, dünyada çok daha ileri seviyede bir ülke olacağız.''

Bakan Cevdet Yılmaz daha sonra beraberindekilerle Solhan ilçesine geçerek Belediye Başkanı A.Hakim Yıldız'ı ziyaret etti.

Yılmaz, ziyarette, huzur içinde herkesinsandığı başına gittiğini dile getirerek ''Kim neye inanıyorsa oyunu oraya kullandı. Bize düşen halkın özgür idaresine saygı göstermektir.Biz her zaman buna inandık ve inanacağız'' diye konuştu.

 

AA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler