YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bakan Yıldız: Toz duman kalkınca...
Bakan Yıldız: Toz duman kalkınca...
30 Haziran 2013 12:09
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Diyarbakır’ın Lice ilçesinde meydana gelen olaylarla ilgili olarak yaptığı değerlendirmesinde, “Toz duman ortadan kalkınca bütün olaylar şeffaflığı ile ortaya çıkacak” dedi.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, AK Parti İl Başkanlığı’nın İl Danışma Meclis Toplantısına katıldı. Bakan Yıldız, toplantı öncesinde Diyarbakır’ın Lice ilçesinde meydana gelen olayla ilgili olarak yaptığı değerlendirmesinde, “Türkiye’nin normalleşmesi ile alakalı çabalar artarken bir yandan da bunların önlenmesi ile alakalı girişimler bulunuyor. Oradaki çalışmalar yeni bir karakol yapımı ile alakalı değil, mevcut karakolun tadilatı ile alakalıydı” dedi.

Bakan Yıldız şu şekilde konuştu:

“Konunun aslının karakolla alakalı olmadığını göreceğiz. Toz duman gittikten sonra bütün olaylar şeffaflığı ile birlikte ortaya çıkıyor. Türkiye’nin kamburlarından en önemlilerinden bir tanesini atmasıyla ilgili en önemli çalışma yapılıyor. İnşallah bu kamburu atacağız. Oradaki vatandaşlarımız gerekli yatırımı alacaklardır.”

 

İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler