YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bakan Yıldız CHP'nin kedili reklamına bakın ne dedi?
Enerji Bakanı Taner Yıldız, seçim günü elektrik kesintisi yaşanmaması için tedbirler alındığını söyledi. CHP’nin kedili reklam filmini de değerlendiren Yıldız, “CHP'nin bir kedinin peşinde koşmasını biraz esprili buluyorum açıkçası" dedi.
Bakan Yıldız CHP'nin kedili reklamına bakın ne dedi?
09 Nisan 2015 / 17:07 Güncelleme: 09 Nisan 2015 / 17:13

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Türkiye ile Gürcistan arasında imzalanan enerji alanında iş birliğine dair anlaşmanın imza töreninde gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Taner Yıldız, Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) 7 Haziran'da oy sayımı sırasında elektrik kesintisi ihtimaline karşı jeneratör takviyesi yapacakları yönündeki açıklamalarının hatırlatılması üzerine, bunun kendi içerisindeki bir mekanizma olarak gördüğünü söyledi.

Elektrik kesintisine karşı tedbirleri aldıklarını belirten Yıldız, “Böyle bir tedirginliğe ne muhalefet partilerinin ne de herhangi bir sivil toplum örgütlerimizin kapılmasına inşallah gerek kalmayacak. Bunu hep beraber göreceğiz, Allah'ın izniyle o gün bir problem yaşanmayacak” diye konuştu.

CHP’nin seçim kampanyası için hazırladığı kedili reklam filminin sorulması üzerine Bakan Yıldız, "Siyasette bir gündem belirleyenler vardır bir de gündemin peşinde koşanlar vardır. Tabii, CHP'nin bir kedinin peşinde koşmasını ben biraz esprili buluyorum açıkçası" dedi.

İşte o reklam;

 

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler