YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bakan Soylu, Meclis kürsüsüne 9 klasörle çıktı
TBMM Genel Kurulu'nda bütçe görüşmelerine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun kürsüden yaptığı konuşma damgasını vurdu. Soylu, kürsüye 9 klasörle gelirken CHP'yi eleştirdi.
Bakan Soylu, Meclis kürsüsüne 9 klasörle çıktı
17 Aralık 2017 / 00:37 Güncelleme: 17 Aralık 2017 / 00:39

TBMM'de 2018 yılı bütçe görüşmeleri devam ederken bugün İçişleri Bakanlığı ve bağlı kuruluşların bütçeleri görüşülürken konuşmalarda sertliğin dozajıda oldukça yüksekti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, özellikle CHP'li vekillerin kendi hakkında FETÖ'yle bağlantısı olduğu iddilarını dinledikten sonra muhalefetin eleştirilerine cevap vermek için kürsüye geldi.

"İSTİFA ETMEYEN ŞEREFSİZDİR"

Önce bakanlığın iç güvenlik konusunda çalışmalarını dile getiren Soylu, ardından da Kemal Kılıçdaroğlu'nun AK Parti'yi hedef aldığı iddialara tek tek cevap verdi.

Süleyman Soylu, CHP Lideri'nin AK Parti ve Hükümet'te ByLock'çu bakan ve milletvekilleri olduğu iddialarına karşı: "Daha yalanları bitmedi. Biraz önce bana edep dersi veren arkadaşlarıma söylüyorum: Bu hükümette 4 ByLock'çu bakan, 60 milletvekili var dediniz. 4 tane ByLock'çu bakanı bulsun istifa etmeyen namerttir. 60 tane değil bir tane ByLock'çu AK Partili bulsun. Bir gün görev yapan şerefsizdir." diye çok sert yüklendi.

 

 // vahit
Bana göre amirin müdürün komutanın makbulu mahiyetindekilerin yanında veya ònunde göreve gidenidir. Makamında oturanı oturumda terfi ed edeni değil...
17 Aralık 2017 13:41
 // bascavus
mandaci zihniyete muhatap olmayacak sin...
17 Aralık 2017 07:45
S. Soylu
 // Vira Bismillâh
Evet Sn. S. Soylu. süpersin süper. aslında ka ka ile hiç muhatap olmayacan ama hatta hiç adam yerine bile koymayacan......
17 Aralık 2017 00:51
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler