YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bakan müjdeyi verdi: O memurlar geri alınacak
Bakan müjdeyi verdi: O memurlar geri alınacak
12 Eylül 2016 21:35
Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, FETÖ mensubu olmadığı halde kamudan uzaklaştırılanlar için düzeltme yolunun açık olduğunu söyleyerek, hata sonucu görevden uzaklaştırılan personelin geri dönebileceğini belirtti.

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, kamudaki FETÖ operasyonlarıyla iligli bilgi verirken, hata sonucu görevden uzaklaştırılan personelin geri dönebileceğini söyledi.

Canikli, Giresun Ak Parti İl Binası’da yaptığı konuşmada, 50 binden fazla FETÖ mensubunu kamudan attıklarını belirterek, “Fetullahçı Terör Örgütü’nün 40 yılda yerleştiği bu alanlardan kazımak için inanılmaz bir şekilde mücadele ediyoruz. En son çıkarılan kararname ile 50 binden fazla FETÖ mensubunu kamudan attık” ifadelerini kullandı.

'İLERDE VALİLİKLERE YAPILABİLİR'

Şuana kadar kendisinin Fetullahçı Terör Örgütü’ne mensup olmadığı halde yanlışlıkla kamudan çıkartıldığı noktasında talepler var. O talepler ileride valiliklere de yapılabilir ve nereden gelirse gelsin, hangi siyasi partiden gelirse gelsin ciddiyetle bir kişinin bile haksız bir şekilde bir muameleye maruz bırakılması bir vebaldir. Bu vebale de biz girmek istemiyoruz” şeklinde konuştu.

 // Şakir batmanlı
Keser döner sap döner sap döner keser döner fark yok türküyedir dönen dolap gibi akıllı adam yokmu bu memleketimiz hep böylemi dönecek yazık ediyorsynuz Allah akillinizi kullanmazmisiniz mahşeri kubra mahkemesi çok çetindir herkes adımı ona göre atsın...
13 Eylül 2016 12:29
ne anladık peki?
 // Ömer
hata sonucu görevden uzaklaştırılan personelin... ahlaksız bir ispiyoncu tarafından fetocu diye ihbar edildikten sonra görevinden alınanlar yaşamı altüst olanlar,iAk Partiye oy verdiği halde hayal kırıklığı yaşayanlar, intihar edenler ... ? elbette ki vebali büyük olacaktır.bu türden yol alındıktan sonra düzeltilen yük misali yönetim ve kararlarınız ile gerçekten aklımız ile alay etmeye başladınız. ...
12 Eylül 2016 Pazartesi 22:41
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler