YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bakan Kılıç'tan sürpriz yurt ziyareti
Bakan Kılıç'tan sürpriz yurt ziyareti
09 Aralık 2013 00:14
Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Kütahya'da bir öğrenci yurdunu ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti.

Açılış ve temel atma törenleri için Kütahya'ya gelen Bakan Kılıç, programında olmamasına rağmen gece kaldığı otelden yaya olarak çıkıp, Servi Mahallesi Merkez Sokak'ta bulunun bir erkek öğrenci yurduna gitti. Burada yurdun kafe bölümünde öğrencilerle sohbet edip, problemlerini dinleyen Bakan Kılıç, öğrencilerin yoğun olarak şikayetçi olduğu ulaşım problemlerinin çözülmesi için yetkililere talimat verdi. Kılıç'ın yurt ziyareti sırasında basın mensuplarının görüntü almalarına müsaade edilmedi.

Öğrencilerle yaklaşık 40 dakika sohbet edip çay içen Bakan Kılıç, çıkışta vatandaşlarla görüştü. Bakan Kılıç'ın yurt ziyaretine; Kütahya Valisi Şerif Yılmaz, AK Parti Kütahya Milletvekili Hasan Fehmi Kinay, AK Parti Kütahya İl Başkan Vekili İshak Gazel, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ölçen, AK Parti Kütahya Belediye Başkan Adayı Kamil Saraçoğlu ve bazı protokol mensupları katıldı.

Kılıç, yurt ziyaretinin ardından Dumlupınar Üniversitesi'ne ait Radyo Dumlupınar'ın canlı yayınına katılarak, sunucunun sorularını yanıtladı.

 

İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler