YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bakan Kılıç'tan cumhurbaşkanlığı açıklaması
Bakan Kılıç'tan cumhurbaşkanlığı açıklaması
13 Temmuz 2014 02:58
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, cumhurbaşkanı seçimine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Bakan Kılıç; "Ümit ediyoruz ki 10 Ağustos günü, sizlerin de vereceği oyla genel başkanımız Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk seçilmiş cumhurbaşkanı olarak Çankaya'nın yolunu tutacaktır" dedi.

Düzce'de "Yetimlerle İftar" programı sonrasında Akçakoca Belediyesi'nce düzenlenen "Dolu Dolu İftar" programına katılan Bakan Kılıç, güzel bir ayın içerisinde olduğumuzu, Allah'ın tuttuğumuz oruçları kabul etmesini diledi.

"Şu anda Türkiye artık resmen cumhurbaşkanlığı seçim dönemi içerisinde" diyen Kılıç,  "AK Parti olarak genel başkanımız ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı, Türkiye Cumhuriyeti'nin 12'nci cumhurbaşkanlığına aday olarak göstermiş durumdayız" şeklinde konuştu.

Seçimlerin Türkiye'nin ilk seçilmiş cumhurbaşkanını belirleyeceğini hatırlatan Bakan Kılıç, şöyle konuştu:

"Ümit ediyoruz ki 10 Ağustos günü, sizlerin de vereceği oyla genel başkanımız Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk seçilmiş cumhurbaşkanı olarak Çankaya'nın yolunu tutacaktır. Ümit ediyorum ki bu çalışmalarımıza destek vereceksiniz. 10 Ağustos'tan sonra çok daha hızlı şekilde Türkiye'mizi geleceğe taşımak üzere çalışmalarımıza hiç ara vermeden devam edeceğiz."

Konuşmaların ardından Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Kılıç'a yöresel ürünler hediye etti. Bakan Kılıç, programın ardından kentten ayrıldı.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler