YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bakan Kılıç'a 'Suat abi' şarkısı
Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Adana'da "Suat abi" şarkısıyla karşılanırken, Bakan Kılıç, şarkı bittikten sonra gençleri tebrik ederek, "Bir daha ki gelişimde beste farklı olsun" dedi.
Bakan Kılıç'a 'Suat abi' şarkısı
01 Mart 2013 / 21:56 Güncelleme: 01 Mart 2013 / 22:06

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere İstanbul'dan Adana'ya gelen Bakan Kılıç Adana Havalimanı'nda süprizle karşılaştı. Adana Gençlik Merkezi üyesi yaklaşık 10 genç havalimanı VIP girişinde Bakan Kılıç gelmeden saatler öncesinden yerlerini aldı. Bakan Kılıç'a "Suat abi" şarkısı hazırlayan gençler dakikalarca bakan gelmeden prova yaptı. Bakan Kılıç saat 15:45'de havalimanına inip VIP'den giriş yapmasıyla birlikte gençler hep bir ağızdan "Suat abi" şarkısını söyledi. Bakan Kılıç şarkıyı gülerek dinledikten sonra gençleri tek tek tebrik edip, "Bir daha ki gelişimde farklı beste olsun" diye espri yaptı.
 
Kılıç'a vatandaşlar bazı hediyeler verirken, bazı vatandaşlarda bakana taleplerini iletti. Bakan Kılıç daha sonra kendisini karşılayan Adana Valisi Hüseyin Avni Coş ve AK Parti Adana Milletvekili Necati Çetinkaya ve partililerle Adana ziyareti için havalimanından ayrıldı.

İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler