YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bakan Kılıç o iddialara noktayı koydu
Bakan Kılıç o iddialara noktayı koydu
02 Şubat 2015 10:10
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Başbakan Ahmet Davutoğlu arasında sorun olduğu iddialarına net cevap verdi. Bakan Kılıç, "AK Parti'de birlik ve beraberlik bozulmaz, boşuna uğraşmayın, avucunuzu yalarsınız" dedi.

İlkadım Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu'nda gerçekleşen kongreye Bakan Kılıç ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin’in yanı sıra AK Parti MKYK Üyesi Ahmet Demircan, AK Parti Samsun milletvekilleri, AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, ilçe belediye başkanları, partililer ve çok sayıda davetli katıldı.

"Boşuna uğraşmayın, avucuzunu yalarsınız"

Kongrede konuşan Bakan Kılıç, ''11. Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah Gül ile o günün Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan arasında sürekli gazetelerde birtakım olumsuzluklar çıkartılmaya çalışıldı. Ne oldu? El ele, kol kola hizmete devam ettiler. Şimdi de Cumhurbaşkanımız ile Başbakanımız arasında bir takım farklı düşüncelerle fitneler çıkartmaya çalışanlar var. Hiç boşuna uğraşmayın, avucunuzu yalarsınız. Bu kardeşlik, bu birlik ve beraberlik AK Parti'de bozulmaz. İçimize bazen tuzluklar girer. Ne yapalım. Onlar da buyursunlar. Kapı orada. Ayrıldılar gittiler zaten. Onlara da uğurlar olsun'' diye konuştu.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler