YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bakan Eroğlu:"Türkiye'nin dönüşümü yeterli değil"
Bakan Eroğlu:"Türkiye'nin dönüşümü yeterli değil"
09 Ağustos 2014 18:05
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Türkiye muhteşem bir dönüşüm yaşadı ama bu yeterli değil. İnşallah yeni Türkiye'de çok daha büyük eserlere imzamızı atacağız, Türkiye'yi çok daha ileri noktalara taşıyacağız" dedi.

Eroğlu ile AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Halil Ürün, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven ve vatandaşlar, Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a destek amacıyla Stadyum önünden Anıtpark'a kadar gerçekleştirilen yürüyüşe katıldı. Bu sırada Eroğlu, bir aracın üzerinden vatandaşları selamlayıp karanfil dağıttı.

Yürüyüş sonrası vatandaşlara hitap eden Eroğlu, yarın milletin, tarihindeki en önemli günlerinden birini yaşayacağını söyledi.

Yarının bir milat olacağını belirten Eroğlu, "Çünkü ilk defa millet, cumhurbaşkanını kendisi seçecek" ifadesini kullandı.

"Türkiye muhteşem bir dönüşüm yaşadı"

Millete güvendiklerini ve gönülden sevdiklerini dile getiren Eroğlu, Erdoğan'ın daima "Yaratılanı seviyoruz, Yaradan'dan ötürü" dediğini hatırlattı. Eroğlu, şöyle konuştu:

"İnşallah milletimiz yarın sandığın başında vicdanını sesini dinleyerek gümbür gümbür Recep Tayyip Erdoğan'a mührü basacaktır. Recep Tayyip Erdoğan, vizyon sahibi, büyük düşünen, büyük yatırımlara mührünü vuran bir lider. Kendisiyle 20 yıldan beri çalışıyorum. Daha önce de beraber çalışıyorduk ama fiilen 1994 yılında İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) Genel Müdürü olduğum zaman başladık ve 20 yıldır birlikte çalışıyoruz. Recep Tayyip Erdoğan, çok çalışkan, vatanını, milletini canından daha çok seven bir insandır. Buna şahidim. Yaptıkları ortada.

Türkiye'nin çehresi değişti. Geçenlerde yurt dışından gelen, 10-12 yıldır Türkiye'ye gelmeyen bir kardeşimiz, 'Türkiye ne kadar değişmiş' dedi. Türkiye muhteşem bir dönüşüm yaşadı ama bu yeterli değil. İnşallah yeni Türkiye'de çok daha büyük eserlere imzamızı atacağız, Türkiye'yi çok daha ileri noktalara taşıyacağız."

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler