YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bakan Eroğlu kendisini tanımayan öğrenciyi...
Afyonkarahisar'da esnaf ziyareti sırasında kendisini tanımayan kız öğrencileri ti'ye aldı: Muhtar adayıyım!
Bakan Eroğlu kendisini tanımayan öğrenciyi...
04 Mart 2014 / 23:00 Güncelleme: 04 Mart 2014 / 22:24

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun çaya gelme talebini bakanı tanımadığı için reddeden vatandaştan sonra yeni bir esprili durum Afyonkarahisar'da yaşandı.

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu dün Afyonkarahisar'da esnaf ziyareti gerçekleştirirken bir kız öğrenci kendisine siz 'Belediye başkan adayı mısınız?' diye sordu. Bakan Eroğlu ise cevap olarak, 'Ben muhtar adayıyım' dedi.

Bakan Eroğlu, çeşitli temel atma törenleri için geldiği kentte esnaf ziyaretine akşam namazını Ayaktekkte Cami'nde kıldıktan sonra Bankalar Caddesi'nden başladı. Esnafı tek tek gezen Eroğlu, sorunlarını dinledi. Bir parfümeri de Afyonkarahisar Tıbbi ve Itri Bitkiler Merkezi hakkında bilgi veren Eroğlu, bundan sonra Afyonkarahisar'da çok güzel kokuların üretilebileceğini anlattı.

Bir kitabevinde üniversite mezunu öğrencilerle sohbet eden Eroğlu, iş yeri sahibinin mobil kütüphanesi hakkında bilgi aldı, çalışmalarında başarılar diledi. Kendisini tanıyamayan üniversite öğrencilerinin "Siz belediye başkan adayı mısınız?" sorusuna Eroğlu, hangi mahallede oturduklarını sorduktan sonra, "O mahallenin muhtar adayıyım, oylarınıza talibim" esprisiyle karşılık verdi.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler