YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bakan Eroğlu: "Afyon halkına teşekkür ederiz"
Bakan Eroğlu: "Afyon halkına teşekkür ederiz"
11 Ağustos 2014 17:59
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, cumhurbaşkanı seçilen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a desteklerinden dolayı Afyonkarahisar halkına teşekkür etti.

Bakan Eroğlu, yaptığı yazılı açıklamada, 10 Ağustos'un Türkiye için adeta bir milat olduğunu, milletin ilk defa cumhurbaşkanını seçtiğini hatırlattı.

Seçimde yeni, büyük ve öncü Türkiye'nin kazandığını ifade eden Eroğlu, şunları kaydetti:

"10 Ağustos cumhurbaşkanı seçim neticelerinin Afyonkarahisarımıza ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Afyonkarahisar genelinde yüzde 64,2 oranında oy aldı. Bu gurur tablosunu oluşturan bütün hemşehrilerime gönülden teşekkür ediyorum. Önceki seçimlerde olduğu gibi bize oy veren ve vermeyen bütün Afyonkarahisarlı vatandaşlarımızı bağrımıza basıyoruz. Afyonkarahisarlılar bizim canımızdır, hepsinin gönlümüzde apayrı bir yeri vardır.

Yaklaşık 710 bin nüfusuyla Afyonkarahisar, bundan önce gördüğü hizmetlerin daha fazlasını yeni Türkiye'de görecektir. Ülke genelinde çok daha büyük eserlere imzamızı atacak, Türkiye'yi çok daha ileri noktalara taşıyacağız. Söz verdiğimiz her şeyi yerine getirdik, getiriyoruz. Vatandaşlarımıza hizmetkar olmaya devam edeceğiz."

 

AA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler