YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bakan Bozkır: ''Fazla alkışlamayın, burayı CHP Merkezi sanmasınlar''
Bakan Volkan Bozkır, AK Parti tarafından birinci sırada aday gösterildiği 2'inci seçim bölgesinde bazı açıklamalarda bulundu.
Bakan Bozkır: ''Fazla alkışlamayın, burayı CHP Merkezi sanmasınlar''
15 Nisan 2015 / 22:05 Güncelleme: 16 Nisan 2015 / 09:18

Bakan Volkan Bozkır, AK Parti tarafından birinci sırada aday gösterildiği 2'inci seçim bölgesinde, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner'i ziyaret eden Bakan Bozkır, ziyaretin ardından ilçedeki AK Parti İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi'ni açtı.

Bir oy dahi önemli

Seçim merkezinin açılışında önemli açıklamalarda bulunan Bakan Bozkır, "Bu dönem yapılacak seçimlerle alınacak bir oy, yükseltilecek bir yüzde bile çok önemlidir. Onun için terimizin son damlasına kadar çalışmalıyız. Burada en çok kadınlarımıza ve gençlerimize güveniyorum" dedi.

Fazla alkışlamayın

Yaptığı konuşmanın ardından partililerin alkışlaması üzerine CHP'nin 'Milletçe Alkışlıyoruz' reklamına atıfta bulunan Bakan Bozkır, 'Fazla alkışlamayın. Burayı CHP Merkezi sanmasınlar. CHP'nin alkışa ihtiyacı var. Onun için kendi kendilerine alkışlatıyorlar. Başbakanımızın dediği gibi dünya bizi 13 yıldır alkışlıyor. Onların aklına daha yeni geldi' diye konuştu.

Esnafı ziyaret etti

Bakan Bozkır, seçim merkezinin açılışını yaptıktan sonra Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner ve parti teşkilatı ile birlikte Demirkapı Caddesi'ndeki esnafı ziyaret etti. Bozkır, cadde üzerindeki bütün dükkanlara girerek esnafla selamlaşıp, karanfil dağıttı.

 

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler