YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bakan Ala’nın ‘400 vekil’ ümidi
Bakan Ala’nın ‘400 vekil’ ümidi
24 Ocak 2015 16:05
İçişleri Bakanı Efkan Ala, “Önümüzdeki seçimlerde ümit ediyoruz ki sayın milletimiz 400’ü verip milletin gönlündeki bir anayasayı hediye olarak alacaktır” dedi.

Bakan Ala, AK Parti Sinop İl Kongresi’nde yaptığı konuşmada, “AK Parti’de her birey önemlidir. Kongrelerde alınan kararların artısı ülkemizde ve dünyada adeta kelebek etkisi haline geliyor. Bu alınan kararların artıları Makedonya'da, Miammar’da buluyor, burada, Gazze'de buluyor. Bu bakımdan bu harekette önemliler yoktur, değerler vardır. Her bir nefer aynı ölçüde değerlidir. Burada hiç kimse başkasından daha değerli değil. Çünkü biz aynı yüreğin carpıntılarıyız. Bizim hedeflerimiz var, bizim 2071 vizyonumuz var” ifadelerini kullandı.

Sinoplulara "Siz deniz çocuğusunuz” diyerek seslenen Bakan Ala, “Bir kaptan düşünün nereye gideceğini bilmeyen, hangi rüzgar yardım edebilir ona. Allah’ın izni ile siz o rüzgarı arkadan verin Ankara’da da biliyorsunuz ki, sizlerle birlikte nereye gideceğini bilen ve hedefi olan kaptanlarımız var. Birlikte yola devam ediyoruz.

Bu vesile ile de Sayın Başbakanımızın selamlarını ve sevgisini iletiyorum. Bu yolda ilerleyebilmemiz için milletin gönlünde kopanı yansıtan bir ana yasaya ihtiyacımız var. Önümüzdeki seçimlerde ümit ediyoruz ki sayın milletimiz 400’ü verip milletin gönlündeki bir anayasayı hediye olarak alacaktır” şeklinde konuştu.

 

İHA
 

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler