YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bakan açıkladı! Bedelli askerlik geliyor mu?
Bakan açıkladı! Bedelli askerlik geliyor mu?
02 Ekim 2016 15:41
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, bedelli askerlik hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, CNN Türk'te Hakan Çelik'in sunuculuğunu yaptığı programda önemli açıklamalarda bulundu. Saat 10:00'da başlayan programın ilk sorusu bedelli askerlik oldu.

İşte Fikri Işık'ın bedelli askerlik sorusuna verdiği cevapta, şuan için böyle bir çalışma olmadığını, terörle mücadele ederken bunu dile getirmenin uygun olmayacağını ifade etti.

TERÖR İLE MÜCADELE EDERKEN..

"Şu anda bedelli askerlik ile ile ilgili bir çalışma yok. Terörle mücadele edildiği bir dönemde, askerlerimiz Suriye'de terör örgütleri PKK ve DAEŞ ile çatışmalara devam ederken bedelli askerliği dile getirmek olmaz.

SOSYAL MEDYA İKİYE BÖLÜNDÜ

Bu durum içinde olduğumuz ortamda gündemimizde bedelli askerlik yok. Sosyal medya ikiye bölünmüş durumda. Sosyal medyada ciddi savaş var. İnsanların görüşlerine dikkat ediyoruz ancak karar almada tek etken o değil.

Bedelli askerliği isteyenler ve istemeyenler çok fazla. Bu kararlar alınırken sosyal medyanın bir numaralı etkin olduğunu söylemek fazla abartı olur."

Etiketler:
 // Etemsah yeşilyurt
Tam teşekküllü hizmet için çok çok önemli; Her zaman Vatanını Bayrağını seven her TC vatandaşı bir mehmetçik şehitlik mertebesine erişmek için yarışır osmanlı torunlar var....
02 Ekim 2016 22:15
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler