YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli'ye kurmaylarından tam destek
1 Kasım'da 80 vekilinin yarısını kaybeden MHP'de genel merkez yönetimi Devlet Bahçeli'nin yanında yer alıyor. Bahçeli'nin kurmayları, "Genel Başkan Bahçeli son iki haftada televizyona çıkmasaydı, baraj altındaydık" diyorlar.
Bahçeli'ye kurmaylarından tam destek
17 Kasım 2015 / 07:40 Güncelleme: 17 Kasım 2015 / 08:34

1 Kasım seçiminde 80 vekilin yarısını kaybeden MHP'de, Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin yanında saf tutan genel merkez yönetimi, 7 Haziran sonrasında taktik hatalar yapıldığı eleştirilerine karşı çıkmayı sürdürüyor.

Habertürk'ün haberine göre, “Genel Başkan Bahçeli son iki haftada televizyona çıkmasaydı, baraj altındaydık” diyen Bahçeli'nin kurmayları, “Kelle isteriz” diye kazan kaldıran yeniçerilere benzettikleri muhaliflere, “Kelle vermeyeceğiz” mesajını iletiyor.

"Alayı gelsin"

Kurmaylar daha önceki yıllarda AK Partili bazı bakanların, “2 bini sivil, 5 bin polis göndeririz, salona girersiniz” diyerek Bahçeli karşısındaki adayları desteklediklerini belirterek, 2 Kasım'da Sinan Oğan'ın partiye dönüşüne ilişkin yargı kararının benzer bir projenin uygulamaya konulduğunu gösterdiğini savundu. MYK ve il başkanları toplantısında da teşkilata muhaliflere prim verilmesi durumunda partinin “kayyuma” düşebileceği uyarısı yapıldı.

Bahçeli'nin, kurmaylarıyla yaptığı değerlendirmede ise muhaliflerin ortak hareket etme çabalarına karşı, “Alayı gelsin” diyerek meydan okuduğu belirtiliyor.

MHP nin anlaşılmaz düşünüş biçimi
 // Trabzonlu Zeynep
Bu nasıl bir kafanın düşüncesidir anlamak zor. Sayın Bahçeli sayesinde barajın altına düşmekten kurtulduk denilmesi saçmalığın daniskası dır. MHP göz göre göre kendini yok ediyor. Ak parti olduğu sürece MHP nin kendisini yok etmesine üzülmeyiz, kendileri bilirler. ...
17 Kasım 2015 Salı 14:45
1
 // 1
desenize yerine geçecek kimse kalmadı diye partide adam kalmadı bu da mecburen orda duruyor işte malum devlet desteği ve maaş meselesi ......
17 Kasım 2015 10:54
Olan Ülkücü Harekete Oluyor
 // Gökhan
Bir kısım emekliliği çoktan gelmiş tayfa emekli olup vaktini kahvehanede geçirmek yerine parti yönetmek ile geçirmek istiyor. Çok görmeyin....
17 Kasım 2015 07:48
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler