YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli'ye en ilginç tepki HDP'li kadın vekilden
HDP İstanbul Milletvekili Filiz Kerestecioğlu, Twitter'dan Meclis Başkanlığı seçimindeki tutumu nedeniyle MHP lideri Bahçeli'yi eleştirdi.
Bahçeli'ye en ilginç tepki HDP'li kadın vekilden
02 Temmuz 2015 / 09:01 Güncelleme: 02 Temmuz 2015 / 16:39

Meclis Başkanlığı seçimlerinde MHP'nin, Deniz Baykal'ı desteklememesine tepki gösteren HDP'li Filiz Kerestecioğlu, Twitter'da "Off al pesküvitlerini çaya batır ya ne diyeyim." dedi.

Muhalefet partileri CHP ve HDP, TBMM Başkanlığı'na AK Parti'nin adayı İsmet Yılmaz'ın seçilmesi nedeniyle MHP'yi suçluyor. CHP Parti Sözcüsü Haluk Koç ve HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın açıklamalarından sonra MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye en ilginç tepki, HDP İstanbul Milletvekili Filiz Kerestecioğlu'ndan geldi. Kerestecioğlu, twitter hesabından Bahçeli'nin 'püskevit' sözüne gönderme yaparak, "Off al pesküvitlerini çaya batır ye ne diyeyim!!!" yazdı.

Etiketler: , , ,
kısaca
 // Kara Murat
hdp-chp tepkili ve kızgınsa MHP DOGRU OLANI YAPMIŞTIR....
02 Temmuz 2015 Perşembe 15:34
ak-milli hükümet
 // kanal a fun
şu süreçte mhp nin tavrı her ne sebeple olursa olsun ak partiden daha ilkeli daha doğruydu yasin börüyü aytaç baranı şehit edenlere ülkemize terörist yakıştırması yapanlara pkk yı terör örgütü olarak görmeyenlere eşcinselleri bayrak edinenlere tokat gibi cevabı dün mhp verdi akparti kurmayları akıllarını başlarına almalı uluslararası şer lobilerinin uzantısı olmuş hdp ye net bir tavır konulmalı çözüm sürecini Müslümanlık bağı üzerinden tanımlamalı din kardeşi olduğumuz öne çıkarılmalı...
02 Temmuz 2015 Perşembe 08:44
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler