YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli'ye destek verdi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Gaziantep mitingine katılmadan önce İstanbul'da havalimanında yaptığı açıklamada erken seçim çağrılarını yineledi: En güzeli halkın iradesine başvurmak
Bahçeli'ye destek verdi
20 Haziran 2010 / 14:30 Güncelleme: 20 Haziran 2010 / 14:36

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, erken seçim çağrılarına ilişkin, ''Zemin kayıyor. İktidar Türkiye'yi sağlıklı yönetemiyor. Halkın iradesine başvurmak en güzeli'' dedi.

Kılıçdaroğlu'nu, partisinin Gaziantep mitingine katılmadan önce Ankara'dan tarifeli uçakla geldiği İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nda, CHP'nin yeni seçilen İstanbul İl Başkanı Berhan Şimşek ile çok sayıda partili karşıladı.

Havalimanında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kılıçdaroğlu, ''MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin erken seçim çağrısını nasıl değerlendiriyorsunuz?'' sorusuna, ''Saygıyla karşılıyorum. Hükümetin değerlendirmesi gereken önemli bir açıklama'' diye yanıtladı.

Kendilerinin bir erken seçim çağrısı olup olmadığına ilişkin ise Kılıçdaroğlu, ''Zemin kayıyor. İktidar Türkiye'yi sağlıklı yönetemiyor. Halkın iradesine başvurmak en güzeli'' dedi.

Kılıçdaroğlu, gündeme ilişkin diğer sorulara yönelik açıklamaları ise Gaziantep'teki mitingde yapacağını belirtti.
AA

RUH ÜÇÜZLERİNİN İŞTAHI KABARIYOR !
 // BATUHAN
Nasıl olsada şu iktidar gitse bu açlığımızla hazineyi birdaha iç etsek sonrada tekrar kaçıp gitsek. Çünki bunlar eser bilmez dünyayı bilmez 40 50 yıl geriden başkasının ağzıyla konuşur iş nedir bilmezler bunların en iyi yapacağı militanlarını işe almak hazineyi örtülü iç etmek sonrada en kısa zamanda tekrar vatan perverlere ülkeyi devretmek. Artık bu vatandaş bunlara pirim vermez yine havanda kinlerini döver seçimde barajı geçerse maaşa devam ederler....
20 Haziran 2010 19:17
El Ele
 // engin öz
El Ele tutuşsun gezsinler miting yapsınlar yedikleri ayrı gidiyor ayıp oluyor...
20 Haziran 2010 18:49
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler