YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli'nin yerine o mu geliyor?
1 Kasım seçimlerinin ardından Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin koltuğu sallanırken kulislere Bahçeli'nin yeri bir profesöre bırakacağı iddiaları üzerine gözler Gaziantep milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ'a çevrildi. Özdağ ise iddiaları yalanladı.
Bahçeli'nin yerine o mu geliyor?
09 Kasım 2015 / 21:07 Güncelleme: 09 Kasım 2015 / 21:27

MHP Gaziantep milletvekili Ümit Özdağ, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin görevinin başında olduğunu ve 1 Kasım seçiminde elde edilen sonuçların hafta sonu Merkez Yürütme Kurulu ve il başkanları ile tartışılacağını söyledi.

1 Kasım seçimlerinde yeniden milletvekilliğine seçilen MHP'li Ümit Özdağ, Gaziantep Adliyesi'ne gelerek mazbatasını aldı. Mazbatasını aldıktan sonra gazetecilere konuşan Ümit Özdağ, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin partinin başında olduğunu söyledi. Hafta sonu Merkez Yürütme Kurulu'nun toplanacağını kaydeden Özdağ, şunları dedi:

"Sayın genel başkanımız görevinin başındadır. Tüm bu konuları değerlendirmek üzere cumartesi ve pazar günü Merkez Yürütme ve il başkanlarımız Ankara'ya davet edildi. Bu hafta sonu bütün bu konuların değerlendirmeleri genel başkanımızın başkanlığında yapılacak toplantılarda ele alınacak. Neden bu noktaya gelindiği değerlendirilecektir."

 // asım
Boğazın baronlarının stk'sı icazet vermeden kim genelbaşkanlıktan ayrılabilir kim genelbaşkanlık koltuğuna oturabilir...
10 Kasım 2015 04:02
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler