YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli'nin yanındaki çantanın sırrı çözüldü
AK Parti ve MHP arasındaki koalisyon görüşmesindeki Bahçeli'nin yanındaki çantanın sırrı çözüldü.
Bahçeli'nin yanındaki çantanın sırrı çözüldü
15 Ekim 2015 / 04:00 Güncelleme: 15 Ekim 2015 / 08:05

MHP İstanbul milletvekili Uygar Aktan, Bahçeli ve Davutoğlu'nun koalisyon görüşmesindeki çantaya değinerek, "İçinde AK Parti ve MHP arasında kurulacak koalisyon protokolü vardı." dedi.

CNN Türk'te Ahmet Hakan'a konuk olan MHP İstanbul milletvekili Uygar Aktan, canlı yayında AK Parti ve MHP arasında koalisyon görüşmelerinde çok konuşulan çantanın sırrını açıkladı. Aktan, "O çantanın içinde AK Parti ve MHP arasında kurulacak koalisyonun protokolü vardı." dedi.

"O ÇANTANIN İÇİNDE PUL KOLEKSİYONU YOKTU"

Hatırlanacağı üzere 17 Ağustos 2015'te MHP lideri Devlet Bahçeli ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, 2,5 saatlik bir görüşme gerçekleştirmiş ancak olumlu bir sonuç çıkmamıştı. O görüşmeden önce ise Bahçeli'nin yanındaki çanta gündeme oturmuştu.

Çantanın içinde ne olduğu ise bugün ortaya çıktı. Çantanının içindekilerden bahseden MHP'li Aktan şunları söyledi:

"O çantanın içinde pul koleksiyonu yoktu. O görüşmeye çantasıyla girdiğinde Bahçeli, AKP ve MHP koalisyonunun protokolü vardı. Hatta bakanlık listesi vardı. Baktık ki biz azınlık hükümeti olalım siz bizi dışarıdan destekleyin. dediler. 2,5 saatte biz bunu anlayınca o iş bitti."

MHP MİLLETİN AKLI İLE DALGA GEÇİYOR
 // Eski Ülkücü
Vekil Yalan Söylüyor Kamuoyuna ne yansımıştı ver Bilal'i Al Koalisyonu 17-25 Aralık Yolsuz Dosyalarının Tekrar Raftan İndirilmesi gibi Sn.Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a uzanması için Oğlu Bilal Üzerinden Kara Propaganda yaptılar Paralellerin Ağzıyla Konuşuyorlardı, iyi ki Koalisyon olmadı En Son RTÜK'te Dijitürke Uyarı Oylamasında CHP MHP ve HDPKK'aka Koalisyon kurarak Ak Partili 4 Üyeye Karşı CHP 1 MHP 2 HDPKK2 Üyenin Toplam 5 Oyu ile Dijitürke Uyarı Yapılmasını Kabul ettiler....
15 Ekim 2015 Perşembe 18:07
Biz de yedik!!!
 // A.SAĞ
Bahsedilen belgeler o çanta için yeter mi acaba?
Kaç bin sayfadan oluşuyomuş acaba?
bahçeli yanlışlıkla traş takımı ve pijamalarınıda getirmiş galiba!
Saray yıkımının teknik raporları ve patlayıcı miktarının hesabı var orda galiba.
Bir de ip getirmiş apoyu asın diye :)
..
Ya hâlâ bu adamın ülkemizi yönetebileceğini düşünenler varsa.............
15 Ekim 2015 Perşembe 12:38
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler