YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli'nin o isimleri almama sebebi...
Bahçeli'nin o isimleri almama sebebi...
21 Eylül 2015 15:02
MHP'den yapılan açıklamaya göre Devlet Bahçeli, seçim sonuçlarıyla birlikte anket sonuçlarını da değerlendirerek bazı isimleri değiştirdi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmet Büyükataman, eski TBMM Başkanvekili Meral Akşener'in aday listesine konulmamasına ilişkin soruları yanıtladı.

Büyükataman, “Akşener'in listeye konulmaması, partide çok ciddi bir sıkıntı varmış gibi yansıtılıyor. Genel başkanlığa aday olacağı, bu nedenle listeye konulmadığı yorumları zorlama değerlendirmeler. Önemli olan partidir, partinin yararıdır, kişiler değil. Bizde şahıslar kaim değildir. Olmaması dünyanın sonu değil. Buna bir görev değişikliği olarak bakmak lazım” dedi.

Meral Akşener'den son açıklama

MHP listesine alınmayan Meral Akşener Fox TV'de İsmail Küçükkaya'nın Çalar Saat programına açıklamalarda bulundu.

Akşener, 'Aynı yerde duruyorum. O cümleye bağlıyım. Genel Başkan'ın takdiridir, yorum yapmam.Beni neden aday yapmadınız diye soramam." dedi.

ANKETLER BELİRLEDİ

Öte yandan, liste değişikliğinde anketler belirleyici olduğu öne sürüldü.

Habertürk'te yer alan habere göre MHP, 7 Haziran'da oy kaybettiği ya da beklentinin altında kaldığı yerlerde anket yaptırdı ve başarısızlığın nedenlerini sorguladı.

MHP Lideri Devlet Bahçeli, seçim sonuçlarıyla birlikte bu anketlerin sonuçlarını da değerlendirerek bazı isimleri değiştirdi.

YAZIK YAZIK YAZIK
 // Kara Murat

BAŞKA KANALMI KALMADIDA O LAGIM FARESİNİN KARŞISINA GEÇTİN.

Meral Akşener Fox TV'de İsmail Küçükkaya'nın................
21 Eylül 2015 Pazartesi 19:24
Sen sormayacaksan...
 // Kerem Zengin
Sen sormayacaksan kim soracak....
21 Eylül 2015 Pazartesi 16:26
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler