YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli'nin istifa videosu ortaya çıktı
1 Kasım'daki başarısızlığın ardından istifa çağrıları yapılan Devlet Bahçeli'nin yıllar önceki bir videosu ortaya çıktı. Bahçeli, "Üst üste yenilenler istifa etmeli' demiş.
Bahçeli'nin istifa videosu ortaya çıktı
04 Kasım 2015 / 08:55 Güncelleme: 04 Kasım 2015 / 09:03

1 Kasım genel seçimlerinde MHP'nin hezimeti sonrası Devlet Bahçeli hakkında istifa çağrıları yapıldı. Ancak Bahçeli bu çağrılar sonrasında "Beni ancak ülkücü irade gönderir" diyerek istifa etmeyeceğini belirtmişti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yıllar önce katıldığı bir televizyon programında partisinin adeta bugününkü durumundan bahsettiği ortaya çıktı.

"ÜST ÜSTE YENİLENLER DERHAL İSTİFA ETSİN"

Videoda, başarısız ve yıllarca üst üste yenilmiş siyasetçilerin derhal istifa etmesini dile getiren Bahçeli, "Seçimlerde partinin oy oranlarında sürekli aşağıya doğru bir iniş görülüyorsa, artık seçimlerde sonuç elde edemeyen bir genel başkan konumuna düştüğünüzde partinin önünü tıkamaya hakkınız olmamalı. Orda bir taze kana ihtiyaç vardır" ifadelerini kullanıyor.

ADAMINA GÖRE PARTİ
 // KASTAMONULU
ADAMINA GÖRE PARTİ BAŞKANI...BÖYLE GÜZEL ELHAMDÜLİLLAH.........
04 Kasım 2015 Çarşamba 11:24
fetö
 // ali
bahçeli hiç bir zaman ihanet şebekesi fetöye boyun eğmedi. kaset işini örgütün yaptığı açık. meral akşener partiden uzak tutulmalı. yoksa mhp bbp gibi biter. fetönün amacı bu....
04 Kasım 2015 Çarşamba 09:32
Bahceli
 // uykucu
3 kasim 2002 aksami baraj alti kalip meclise giremeyince olaganustu kurultay karari alip namzet olmayacagini ilan etmedi mi??? Sonra o sozler yalandi yutuldu. Umumi arzu! uzere vazifeye devam......
04 Kasım 2015 Çarşamba 09:29
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler