YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli'nin çıkışına AK Parti'den ilk yorum: İttifakız
Bahçeli'nin çıkışına AK Parti'den ilk yorum: İttifakız
14 Kasım 2017 16:36
AK Parti Sözcüsü Ünal, Bahçeli'nin "AK Parti ile yanana mücadele sürecek" sözleri için "Yerli ve milli olan bütün unsurlarla ittifakız" ifadesini kullandı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin grup toplantısında  "MHP, 2019 seçimlerinde cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini tesis etmek için AK Parti ile birlikte mücadelesini sürdürecektir" açıklamasına iktidar partisinden ilk değerlendirme geldi.

"YERLİ VE MİLLİ OLAN BÜTÜN UNSURLARLA İTTİFAKIZ"

Partisinin grup toplantısı öncesinde gazetecilerin sorularını cevaplayan AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Bahçeli'nin sözlerini seçim ittifakı şeklinde yorumlamanın erken olacağını belirtti. Ünal,“Yerli ve milli olan bütün unsurlarla ittifakız .Bu konu zaman içinde görülecek. Buna parti organları karar verecek" değerlendirmesinde bulundu.  

 

Mhp-Akparti
 // Yaşar
Mhp diyorki biz şunu şunu tesis etmek için Akparti ile birlikte hareket edeceğiz. Akparti nin gıcık sözcüsüde Mhp ismini kullanmadan yerli ve milli olanlarla diye cevap veriyor. Akparti'de son yıllarda işbaşında olanlarda hatiplik yok, okkalı cevap veren yok. konuşmaktan acizler maalesef işbaşındalar. ALLAH sonumuzu hayır eyleye....
14 Kasım 2017 22:20
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler