YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli'den teşkilata 4 madde talimatı
Bahçeli'den teşkilata 4 madde talimatı
27 Ağustos 2015 11:37
MHP genel başkanı Devlet Bahçeli, önceki gün Ankara’da il başkanlarıyla bir araya geldi ve 4 maddelik bir talimat verdi.

MHP lideri Devlet Bahçeli, teşkilata talimat verdi: Kırmızı çizgi olarak nitelenen 4 maddelik önerimizi kabul etmeyen AKP, PKK’nın 10 maddesini kabul etmiştir. Vatandaşlara çok iyi anlatın.

MHP genel başkanı Devlet Bahçeli, önceki gün Ankara’da il başkanlarıyla bir araya geldi. Basına kapalı yapılan toplantıda, Bahçeli gündemdeki konuları ve seçime ilişkin çalışmaları değerlendirdi. 7 Haziran’dan sonraki süreci detaylarıyla anlatan Bahçeli, “Kırmızı çizgi olarak nitelenen 4 maddelik önerimizi kabul etmeyen AKP, PKK’nın 10 maddelik önerilerini kabul etmiştir. Şimdi hükümet kuruyor ve seçime gidiyorlar. Önerilerimizi teşkilatlara ve vatandaşlara çok iyi anlatın” talimatı verdi.

ARTIK GÜVENMİYORUM

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun iki kez görüşmeye geldiğini, ancak hiçbirinde “Koalisyon hükümeti kuralım” önerisini getirmediğini belirten Bahçeli, basın önünde ise içerideki görüşmeyi yanlış anlatan ifadeler kullandığını iddia etti. Davutoğlu’na artık güvenmediğini söyleyen Bahçeli, “Kabul edilmeyen maddelerin içinde, bu ülkenin vatandaşı olan, dürüst hiç kimsenin reddedeceği bir şey yok. Buna rağmen niye kabul edilmediğinin ve aslında hükümet kurulmasını kimin engellediğinin yanıtını vatandaşlara da anlatın” dedi.

‘DİKKATLİ OLUN’ UYARISI

Bahçeli, güvenlik endişeleri nedeniyle ülkenin seçim ortamına uygun olmadığını dile getirdiklerini de vurgulayarak, başkanlara “Terörün ve provokasyonların yoğun olduğu bu süreçte çok dikkat edeceksiniz. Her türlü önlemi alacaksınız” talimatını verdi.

MYK TOPLANACAK

Seçim Beyannamesi’ni revize ettiklerini belirten Bahçeli, il başkanlarından taleplerini Genel Merkez’e bildirmelerini istedi. Bahçeli, Merkez Yürütme Kurulu’nun (MYK) seçimi konuşmak üzere önümüzdeki günlerde olağanüstü toplanacağını da açıkladı.

 

HÜRRİYET

 // 2
Üst akıl 200 sene önce bir senaryo yazdı ve o senaryoyu hiç değiştirmedi çünkü bu şekilde akıl tutulması yaşayan insanlar hep vardı ve hala olmaya da devam edecek bu nasıl bir hainliktir. ülkemiz ne zaman ayağa kalkmaya çalıştıysa senaryo devreye sokuluyor Abdülhamid Han' nın hayatını okumanın yeterli herşeyi göreceksiniz...
27 Ağustos 2015 14:41
 // 1
Başbakan yardımcısı iken ülkenin batmasına kasa boşaltmasına göz yumdun apo'yu iyi şartlarda bakılması için idam yasasına imza attın zamanın cumhuriyet reisinin bütün olumsuzlarına sesin çıkmadı şimdi kırmızı çizgi olarak bu göz yumduğun şeyleri ortaya sunuyordu bu nasıl bir akıl tutulması bunları gördükleri şahit oldukları halde seni hala nasıl destekliyorlar gerçekten traji komik bir oly...
27 Ağustos 2015 14:28
 // 1
Sert bir dille eleştirdiği için mhp' den ihraç edildi cumhuru reis nejdet sezer 190 kadar terörüstü affetti , anayasa kitabını başbakanın yüzüne attı ekonomi tepe Taklak oldu ülke çıkmaza girdi bahçeli süt dökmüş kedi misali hep sustu şimdi ise yolsuzlukların üstüne gidilsin diyor önce sizden başlasınlar kabul edecekmisin zira ülkeye bir çivi bile çakmadan kasaları boşaltıldı...
27 Ağustos 2015 14:21
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler