YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli'den sert Suruç çıkışı
MHP lideri Devlet Bahçeli'nin, 'Devlet o çocukları İstanbul’dan Suruç’a getirenleri de bulmak zorundadır” dediği öne sürüldü...
Bahçeli'den sert Suruç çıkışı
24 Temmuz 2015 / 05:24 Güncelleme: 24 Temmuz 2015 / 05:29

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Suruç'taki saldırılarla ilgili teşkilatına uyarılarda bulunduğu belirtildi. HDP çözüm sürecinin ürünüdür ve AKP'nin beslemesi olarak İmralı-Ankara arasında bulunan bir trafikte cesaretlendirilmiş olan bir zavallılar grubudur, ifadesini kullanan Bahçeli, "Ama ne idüğü belirsiz kişi tarafından bir bombayla masum insanlar öldü.Lânetliyoruz. Fakat bunlara sebebiyet verenler ayrılmalıdır," dedi.

Ajanslarda yer verilen bilgiye göre; Bahçeli, “Ne idüğü belirsiz kişi tarafından bir bombayla masum insanlar hayatlarını kaybetti. Lanetliyoruz. Fakat bunlara sebebiyet verenler ayrılmalıdır. Devlet o çocukları İstanbul'dan Suruç'a getirenleri de bulmak zorundadır” dedi.

Bahçeli, önceki gün Kırıkkale ve Kırşehir'de düzenlediği Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına dün de Nevşehir, Aksaray ve Niğde'de devam etti. Basına kapalı toplantılarda Bahçeli'nin şunları söylediği öğrenildi:

“HDP çözüm sürecinin ürünüdür ve AKP'nin beslemesi olarak İmralı-Ankara arasında bulunan bir trafikte cesaretlendirilmiş olan bir zavallılar grubudur.Öyleyse birbirlerini tamamlayanlar hangileridir? AKP ile HDP'dir. Yani bir araya gelirlerse 338 milletvekiliyle TBMM'de temsil edilebilirler. AKP ile tabanlarımız aynıymış. Görevimiz hırsızları aklamak mı? AKP ile benzerliğimiz neresi? 17-25 Aralık'ın hesabını sormak dururken o hesaba ortak olmak, hırsızları aklamak mıdır görevimiz? AKP ile benzer tarafımız yok ama onların içinde inançlı, muhafazakâr olanlar var. Bunlara kapımız da penceremiz de açık. Nerden girerlerse girerler.

İstanbul'da masum kız çocuklarını toplamışlar, oyuncak götürüyorlarmış Kobani'ye. Kobani'de çocuk mu kaldı ki? Akçakale'de, Suruç'ta, Urfa'da... Sonra bu oyuncaklar nerede, gördünüz mü? Nerede bunların her türlü eyleminde bulunanlar, onlar da yok. Ama ne idüğü belirsiz kişi tarafından bir bombayla masum insanlar öldü.Lânetliyoruz. Fakat bunlara sebebiyet verenler ayrılmalıdır. Devlet canlı bombayı aradığı kadar o çocukları İstanbul'dan Suruç'a getirenleri de bulmak zorundadır.”

Ayna
 // Yılmaz
Bahçelinin tek işi şuçlamak, başka bişi bilmez....
24 Temmuz 2015 11:22
HÜKÜMET OL HESABINI SOR..!!!!
 // DOSTBİL
EY BAHÇELİ ÖYLEYSE HÜKÜMETE ORTAK OL HESABINI SOR ! NİYE KAÇIYORSUN...SANA OY VEREN BU MİLLET SENİN BU YAPTIĞINI ASLA UNUTMAYACAK..EY MHP Lİ KARDEŞLER GUN BİRLİK GÜNÜDÜR,GÜN DİRİLİŞ GÜNÜDÜR,EĞER O GÜN BUGÜN DEĞİLSE BİLİN Kİ BU GÜN VEBAL GÜNÜDÜR....SELAM VE DUA İLE...
24 Temmuz 2015 Cuma 09:28
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler