YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli'den sert açıklama! Kaos ve kriz tacirleri...
Bahçeli'den sert açıklama! Kaos ve kriz tacirleri...
28 Mayıs 2016 18:59
MHP Genel Başkanı Bahçeli, "MHP, içine sinmese de, vicdanen sorgulanması gereken birçok yanları bulunduğuna inansa da Yargıtay’ın mezkur kararına saygı duyacaktır." dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Yargıtay'ın kesin kararına ilişkin bir açıklama yaptı. Bahçeli, "MHP, Yargıtay'ın mezkur kararına saygı duyacaktır" ifadelerini kullandı. 

YARGITAY, 'YANDAŞDAY' OLMA YOLUNDA İLERLİYOR

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Yargıtay kim ya da kimlerin lehine çalıştığı belli olan 'Yandaştay' olma yolunda hızla ilerlemektedir. 

YARGITAY'IN MEZKUR KARARINA SAYGI DUYACAĞIZ

Milliyetçi Hareket Partisi, içine sinmese de, vicdanen sorgulanması gereken birçok yanları bulunduğuna inansa da Yargıtay’ın mezkur kararına saygı duyacaktır. Çünkü Türkiye’nin hukuk devleti ilkesinden sapması halinde yıkım ve çözülmenin en önemli safhası geçileceğinden, sorumlu siyasi duruş ve kabulümüzden ayrılmamak bize göre milli ve tarihi bir görevdir." dedi.

YARGITAY BAŞKANI'NIN AÇIKLAMALARINA TEPKİ

Bahçeli, "Yargıtay Başkanı'nın çay toplamaktan fırsat bulduğu bir arada, kararı veren hâkimlerin vicdanlarının sesini dinlediklerini söylemesi bize göre durumu kurtarma adına telaşla yapılan bir açıklamadan öte bir anlam taşımamıştır" dedi.

KAOS VE KRİZ TACİRLERİNİN OYUNLARI BOZULACAKTIR

Bahçeli, "10 Temmuz 2016 Pazar günü yapılması kararlaştırılan Olağanüstü Büyük Kurultayla 47 yılın onur ve irfanı; kazanım ve tecrübesi; hatıra ve emaneti hak eden, layık olan ellerde yolculuğuna devam edecektir. Önümüze çıkarılan engeller aşılacak, sudan bahaneler geçilecek, kaos ve kriz tacirlerinin oyunları Allah’ın izniyle bozulacaktır." diye konuştu.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler