YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli'den seçim barajı açıklaması
Bahçeli'den seçim barajı açıklaması
02 Aralık 2014 15:00
MHP Lideri Devlet Bahçeli, partisinin TBMM Grup toplantısının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Anayasa Mahkemesi'nin seçim barajıyla ilgili kararının görülmesi gerektiğini belirterek, "Ondan önceki davranışlar, spekülasyonlar, istismarlar yine bilinen AKP klasiğidir" dedi.

Seçim barajıyla ilgili tartışmaların hatırlatılması üzerine Bahçeli, genel seçimlere bir yıl kala, seçim mevzuatı ve üzerinde herhangi bir değişiklik yapılmasının, bugüne kadar Türk siyasetinde görülmediğini söyledi.

Anayasa Mahkemesi'nin kararının görülmesi gerektiğini ifade eden Bahçeli, "Ondan önceki davranışlar, spekülasyonlar, istismarlar yine bilinen AKP klasiğidir. Basın da buna yardımcı olmaktadır" diye konuştu.

Bahçeli, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun, Tunceli ziyaretinden sonra kendisine Hakkari'ye gitmesi çağrısında da bulunduğunun anımsatılması üzerine, "O Türkiye'nin her tarafını gezsin biz kendisini koruruz" dedi.

Devlet Bahçeli, "Son MGK toplantısında ülkücülerin de paralel yapılanma olarak kayda alındığı ortaya çıktı. Nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorusuna, "Ülkücüler hiç kayıt dışı kalmadılar ki" cevabını verdi.

 

AA

büyük adam
 // ali
ülkücüleri sokağa dökmedi, sağ duyulu davrandı. paralellerin partideki yapılanması gördü, gereğini yaptı. tebrikler sana. mgk'da ülkücülerin fişlendiği dedikodusu paralel yapı tarafından üretilmiş kendine destekçi sağlamaya yönelik iddialardır....
02 Aralık 2014 Salı 15:11
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler