YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli'den Özel'e sert sözler
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kızılcahamam'da düzenlenen toplantıda konuştu. Bahçeli konuşmasında Genelkurmay Başkanı Necdet Özel'e yine sert ifadelerle yüklendi.
Bahçeli'den Özel'e sert sözler
02 Mart 2015 / 07:03 Güncelleme: 02 Mart 2015 / 10:08

Grup toplantısında konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu, MHP'nin Genelkurmay Başkanı Necdet Özel hakkında yaptığı yazılı açıklamayı darbeye davet olarak değerlendirmişti. Bahçeli, bugün yaptığı konuşmada yine Necdet Özel'e eleştirilerde bulunarak, "Nedir sizleri korkutan? Nedir sizleri baskı altında tutan? Genelkurmay Başkanlarına terörist suçlaması yönetilirken, anında kaybolan bizim sorularımız karşısında afallayan ve saray talimatlı açıklamalar yapan omuzu yıldız kümesi olan özel insanlar AKP-PKK yıkımına ne diyeceksiniz?" diyerek askerden cevap bekledi.
Bahçeli'nin konuşmasından satırbaşları;

AKP'ye oy veren kardeşlerim, bir umuttur diye desteklediğiniz parti PKK'ya beyaz bayrak çekti. PKK hükümete ortak olmuş ve devleti ele geçirmiştir. Terör suçlusu bir kişinin maddeleri nasıl değerlendirilmektedir?

Öcalan canisi sözde mesajında kalıcı barışa götürülmesinden, demokratik barıştan söz ediyor. Silah bırakma sözünde PKK'yı bahar aylarında toplanmaya davet etmiştir. Bebek katili 21 Mart 2013 nevruzunda mesajında silahlar sussun diyordu. PKK'nın çekilmesini ve yeni bir sürecin başlamasını istiyordu. PKK silah bırakmadı. Silahlar susuyor diye milleti aldattılar. 

Aksini iddia eden şerefsizdir

PKK canisinin serbest bırakılmasına AKP evet demiştir. Ne var ki PKK'nın silah bırakacağına inandırmak şuursuzluktur. Kandildeki terör suçlusunun yaptığı açıklamada Kürt sorunun çözülmediği yerde silahların bırakılmayacağı söylenmiştir. PKK hain amaçlarına ulaşmadan silahları gömmeyecek, namluyu indirmeyecektir. Aksini iddia eden varsa şerefsizdir. PKK'nın şu ana kadar silah bırakacağını kimse duymamıştır. Öcalan'ın 10 maddelik ihanet metni Türkiye'nin mezarını kazmaktır.

Bahçeli-Necdet Özel gerginliği

AKP artık hem HDP hem de PKK'dır. İmralı canisi Erdoğan ve Davutoğlu ile milletimize çelme atmıştır. Erdoğan'ın hocam diye hitap ettiği kişi bize laf yetiştirmeye çalışacağına sen milletin kanına ekmek doğrayanlara bir laf söyleyebilecek misin? Omuzu yıldızlı özel insanlar AKP-PKK ittifakına ne diyecek?

 

HABER7

kendi piliklerinizi unuttunuzmu???!!!
 // Muhafız
Sizin gibi sahte milliyetçiler zamanında Abdullah Öcalan yakalandığında idam cezasını seninle birlikte imza atanlar dünyanın en büyük şerefsizleridir. Şimdi bu yaptığını unutup utanmadan TSK'nın şanlı ve şerefli komutanına dil uzatıyorsun. Sizin gibiler zamanında bu milleti İMF'nin faiz kucağına atan, pensilvanya'daki zatın emrinde çalışan onunla iş tutan sahte milliyetçiler değilmisiniz ???!!!senin gibi sahte milliyetçileri bu memleketten bir an önce def etmek gerekir...!!!...
02 Mart 2015 Pazartesi 17:46
yildizlar
 // uykucu
Biz onun omzundaki yildizlarla iftihar ediyoruz ve cok iyi biliyoruz ki, Pensilvanya'nin emrinde degil, milletinin emrinde. Hani sizin gibi isine gelince hdp ile muttefik de olmuyorlar....
02 Mart 2015 Pazartesi 14:43
10:33
 // Ömer
Kimse kusura bakmasın ama;Bunun peşinde giden,lider olarak gören özellikle Türk vatandaşlarının hakkını savunuyor diyenlerin aklından şüpheleniyorum.eline bir okuma metni tutuşturulmadan iki kelimeyi bir araya getirip karşısındaki insana,topluluğa hitap etmekten aciz ve yoksun birinde ne cevher görüyorlar anlamış değilim.Evladı olmayan evlat acısı nedir pek bilemez... Gencecik fidanlar,canlar son bulmuştur,annelerin-babaların yüreği yanmıştır... bunların umurunda mı?...
02 Mart 2015 Pazartesi 10:30
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler