YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli'den mikrofona Osmanlı tokatı
Bahçeli'den mikrofona Osmanlı tokatı
09 Nisan 2013 18:32
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bugünkü grup toplantısında yaptığı konuşmada sinirlerine hakim olamadı. Konuşmasında sinirlenen Bahçeli, elini savurmasıyla birlikte kürsüdeki mikrofonları devirdi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bugünkü grup toplantısının bazı bölümlerinde sinirlerine hakim olamadığı gözlendi. Kürsüsündeki konuşması sırasında Akil İnsanlar Heyetini sert bir dille eleştirdi. Bahçeli, “Bize göre Türk milletine çelme takmaya, bölücülük propagandası yapmaya ve bölünmeyi benimsetmeye kalkışan kim varsa, açıkça ifade ederim ki; bunların sermayeleri kızarmaz yüz, şahsiyetleri yaşarmaz göz ve kimlikleri de sızlamaz vicdandır” dedi.
 
Öfkesine hakim olamayan Bahçeli, “Bu 63’lükler Anadolu’da bozguna uğrayacak, sorulan hiçbir soruya cevap veremeyecek ve iki ay sonunda da pusarak, mızmızlanarak, sinerek Başbakan’a sığınacaklardır. Bunlara Türk milletinin gönlü de, kapısı da, zihni de sonuna kadar kapalıdır” dediği sırada elini savurmasıyla birlikte kürsüdeki mikrofonları devirdi.İHA

19:05
 // YENİÇERİ
Ne Osmanlısı, daha yeniçeri bile olamamış bu acemi. Erdoğanın dediği gibi contaları gevşemiş olabilir....
09 Nisan 2013 19:05
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler