YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli'den medyaya ayar: İşiniz gücünüz bölmek!
MHP Lideri Devlet Bahçeli medyanın partileri bölmeye çalıştığını, pelikan stratejisiyle ortalığı karıştırdığını söyledi.
Bahçeli'den medyaya ayar: İşiniz gücünüz bölmek!
03 Mayıs 2016 / 15:14 Güncelleme: 03 Mayıs 2016 / 15:24

Oktay Vural ile Devlet Bahçeli'nin arasında soğuk rüzgarlar estiği iddia ediliyordu. Grup toplantısı sonrasında muhabirler, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye Oktay Vural'ı sordu.

"OKTAY BEY DEĞERLİ BİR KARDEŞİMİZDİR"

Bahçeli açık ve net bir şekilde "Oktay Bey çok değerli bir kardeşimizdir. Onunla aramızda soğukluk olabilir mi? Nereden çıkartıyorsunuz bunları?" diye cevap verdi.

"BASIN DEMEK TÜRKİYE'Yİ İNKAR MIDIR"

Medyada Erdoğan ile Davutoğlu arasında fitne çıkarmaya yönelik "Pelikan" adı altında dosyalar yayınlanmıştı.

Bahçeli aynı stratejiyle MHP'nin de saldırı altında olduğunu, Oktay Vural ile soğuk rüzgarlar var iddiasıyla partisinin bölünmek istendiğini ifade etti:

"Bizi bölmeye çalışıyorsunuz. CHP'yi karıştırıyorsunuz. Şimdi de pelikan stratejisiyle ortalığı karıştırıyorsunuz.

"MEDYA BÜTÜNLEŞTİRİCİ DEĞİL, BÖLMEYE ÇALIŞIYOR"

MHP Lideri devamında medyaya sitem etti:

Sizin göreviniz nedir? Hiç mi düşünceniz olumlu olmayacak. Hiç mi bütünleştirici olmayacaksınız. Basın demek Türkiye'yi inkar etmek mi demektir?"

HORTUMLARI KESILEN MEDYA
 // ruzgar ıbo
NE MEDYASI YA.BUNLAR ULKEYI BOLMEK ICIN CALISAN MILLETI DEVLETI HORTUMLAYIP.HARAM YIYEN.VATANA HAINLIK EDIPDE NASIL HISSEME BIR PAY DUSER DIYEN CINSI SAPIKLAR. ALLAH TAYYIP BABAMIZDAN RAZI OLSUNKI BUNLARIN HORTUMLARINI KESTIDE DEVLETTE BIRAZKENDINE GELDI ONDAN SALDIRIYOLAR HORTUMCULAR...ARTIK ONLARIN GUNDEMI YOK MARKA TAYYIP BABANIN DEDIKLERI VAR .YUSELMEK VAR ILERLEMEK VAR...
03 Mayıs 2016 Salı 15:46
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler