YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli’den Kılıçdaroğlu’na övgü
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun okul arkadaşı olduğunu açıklarken, "Kılıçdaroğlu çok sağlam bir bürokrattır. Çalışırken okuyan birisiydi" dedi.
Bahçeli’den Kılıçdaroğlu’na övgü
18 Mayıs 2015 / 20:00 Güncelleme: 18 Mayıs 2015 / 20:14

NTV yayınında soruları cevaplayan Devlet Bahçeli, 7 klasik otomobilden oluşan bir koleksiyonu olduğunu söyledi. Siyasi rakiplerini tanımlaması istenen Bahçeli, "Davutoğlu fazla konuşuyor az konuşmasını tavsiye ediyorum. Kılıçdaroğlu çok sağlam bir bürokrattır, kendisi okul arkadaşımdı. Çalışırken okuyan birisiydi. Demirtaş öne çıkarılmaya çalışılan biridir. Siyasi düşüncesini tasvip etmem mümkün değil" diye konuştu.

Bahçeli, “Cep Telefonu kullanır mısınız" sorusuna ise, “Özel kalemim kullanıyor, o yüzden dinlenme şansı çok düşük olan birisiyim” cevabını verdi.

Beşiktaş taraftarı olduğu bilinen Bahçeli’ye şampiyonluk yarışı da soruldu MHP lideri, "Gönlüm BJK’nin şampiyon olmasından yana ama görünen Galatasaray" dedi.

 

İHA

ssk müdürüyken gördük "sağlam"lığını.
 // Adem
Sağlam bürokratı ssk gn. md.lüğü döneminde bütün Türkiye gördü. Niye yağlamaya çalışıyorsun ki.??? Çok sağlam istikrarlı bir bürokratmış ki görevde kaldığı sürede yükselen bir trendle ssk'yı batırmış....
19 Mayıs 2015 Salı 04:36
 // Rasim DUMAN
Evet,"ayinesi is'tir kisinin,lafa bakilmaz" ; amma ve lakin, birilerinde o "ayineyi" gorecek "goz" de olmali. Bu goz, bas gozu degil; biz buna kisaca "gonul gozu" diyoruz. Yani basiret,feraset, fetanet... Ah Bahceli,nelerden mahrum oldugunu bir bilsen... Her ne ise ; unutmadan tebrik edeyim bari : Yeni catiniz hayirli olsun....
18 Mayıs 2015 22:11
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler