YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli'den İzmir'de gövde gösterisi
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli İzmir'de düzenlenen mitingte partililere hitap etti.
Bahçeli'den İzmir'de gövde gösterisi
09 Mayıs 2015 / 21:57 Güncelleme: 09 Mayıs 2015 / 22:02

Genel seçimler öncesi partililerden oy isteyen Bahçeli'nin CHP'nin kalesi olarak bilinen İzmir'de toplandığı kalabalık dikkat çekti. Gündoğdu Meydanı'nı dolduran Bahçeli konuşmasında genel olarak AK Parti'ye yüklendi.

Bahçeli'nin konuşmasından satırbaşları şöyle:

Türkiye'yi lider ülke durumuna eriştirmek için destek istiyoruz. Cumhuriyeti korumak için destek vermenizi talep ediyoruz. 7 Haziran'da sandıkta bizi desteklemeye var mısınız? Hepiniz hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Yunanlılar ve Ermeniler nasıl şiddet uyguladıysa AK Parti'de öyle bir uygulama içerisine girişmiş durumdadır. Biri diktatörlük heveslisidir. Diğer onun maşasıdır. Saddam neyse saraydaki aynısıdır. Eleştirdiği Sisi'yi rol almayı hedeflemiştir. AK Parti'ye bakınız. AK Parti'yi iyi tanıyınız. Haramzadeler el ele vermişlerdir. Utanmazlar yüzü kızarmazlar bir araya gelmişlerdir. Küresel şebekelerle iş birliği içerisine girmişlerdir.

bahceli_2010.jpg

"Her şey milletin gözü önündedir"

Her şey milletin gözü önündedir. Ayakkabı kutularında haram paralar bulunmaktadır. Yandaşlara aktarılan paraların varlığı bulunmaktadır. Yıllardır el ele ihale şebekeleriyle milleti yağmalayan Erdoğan'dır. Avrupa'yı işine gelince eleştiren de Erdoğan'dır. 12 yıl bir ve beraber olduklarıyla kardeşlik atıflarında bulunan da Erdoğan'dır. Bu kişiyi siz tanıyorsunuz. Milletimize hesap ver. Hırsız mısın, polis mi? Darbeci misin, darbeye maruz kalan mı? Anlat. Avukat mısın? Mağdur musun? Paralel Mağlup musun, galip misin, ahlaklı mısın, ahlaksız mı mısın? Söyle, sen kimsin?

1-897.jpg

"Gündoğdu'da Türklük konuşacak"

Duydum ki Erdoğan bugün İzmir’e gelmiş. Şimdi Türk milleti konuşacak, Erdoğan kuzu kuzu dinleyecektir. Gündoğdu’da Türklük konuşacak, Erdoğan ve Davutoğlu ister istemez kulak kabartacaktır. Erdoğan neyin peşindedir, “kenarda durmam” ne demektir?

ey bahçeliii
 // A.SAĞ
bahçeli sen Akparti için bir lütufsun
mhp içi boşssssun, zulümsün, fosilsin
chp için yardımcısın
...
10 Mayıs 2015 Pazar 10:18
 // Rasim DUMAN
Devam : Evet, devr-i hukumetinizde Turkiye'de yapilan soygunun mali portesinin 650 milyar dolar oldugu ortaya cikti. Siz o zaman "piskuvit ve cikolata" mi yiyordunuz?! Beyefendi, baskalarinin camina tas atmadan once, "sirca koskte" oturdugunuzu aklinizdan hic cikarmayin. Sizin "Devlet adamligi" ile alakaniz, sadece isminiz ile mahdut. Aci olan su ki, siz bile bunun farkinda degilsiniz....
09 Mayıs 2015 23:52
 // Rasim DUMAN
Sen "Turkluk konusacak" dersen, birilerinin de cikip "Kurtluk konusacak" demesini suclamaya hakkin olmaz. Ben de o zaman "ikinizin yolu da istikameti de fitneye cikiyor, ikiniz de bolucuk yapiyorsunuz" derim. Sevgili Devlet BAHCELİ bey, AK Parti'yi hirsizlik ve yolsuzluk hususlarinda en galiz ve terbiyesiz ifadelerle itham ediyorsun. Sorarlar adama : 1998-2001 arasinda MHP iktidar ortagi, sen de Basbakan Yardimcisi idin. O donemde Turkiye resmen "soyul...
09 Mayıs 2015 23:42
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler