YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli'den Hürriyet'in manşetine yalanlama
MHP genel Başkanı Devlet Bahçeli, önceki gün Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile yaptığı görüşmede, iddia edilen haberlerin doğru olmadığı söyledi.
Bahçeli'den Hürriyet'in manşetine yalanlama
28 Mayıs 2014 / 11:00 Güncelleme: 28 Mayıs 2014 / 12:28

Devlet Bahçeli, BBP ziyareti sonrası açıklamasında 'Sayın Gül'e 'çatı adayımız ol' şeklinde bir teklifim olmamıştır. Basında her yazılanın doğru olmadığı kanaatindeyim' dedi.

Bahçeli, Büyük Birlik Partisi ziyaretiyle ilgili 'Kökten gelen kardeş parti' diye tanımladı.

Destici ise ziyaretin olumlu geçtiğini söyledi.

hayırlı olur ınş
 // mustafa
bence guzel bı teklıf sayın basbakanımız Recep Tayyıp Erdogan,ın bır donem daha basbakanlık gorevını yapması daha guzel olur cunku yenı bır anayasamız muhalefetın yuzunden yapılamadı basbakanımızın daha aktıf sıyaset yapabılmesı ıcın basbakan olarak yoluna devam etmesını ısteyenlerdenım.
...
28 Mayıs 2014 Çarşamba 11:50
KÖR DÜĞÜM OLACAKSIN
 // ADEMOĞLU
Bu adam gider ayak çatıdan düşecek.Ey Bahçeli nedir bu telaşın memleket sevdası nerden sardı seni.Biz seni hiç böyle tanımadık.Sen Ferdi dinler klasik arabana biner sigara tüttürerek gezerdin.Bir siyasi lpartinin başkanı olduğun yeni mi aklına geldi.Yoksa sana birileri görev mi verdi.Çabaların beyhude Tayyip Erdoğan sizin uykularınızı kaçırmaya devam edecek İnşallah.Ondan bundan medet umma.Eğer yüreğin varsa çık kendin aday ol.Bizde bir ata sözü vardır sen çok iyi bilirsin.Onlardan olma....
28 Mayıs 2014 Çarşamba 08:38
08:09
 // erdal
icinden fitne gecen pis yazi. hürriyet gazetesi hayra solurmu....
28 Mayıs 2014 08:09
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler